لیفت ابرو

beauty Negintaj

عناوین

لیفت ابرو چیست؟

لیفتِ ابرو یا بالا کشیدن ابرو روشی نوین برای جلوه بخشیدن به ابروها می باشد. به مرور عضلات پیشانی شل شده و به سمت پایین متمایل می گردد. در این حالت چهره شما همواره خسته و عصبی به نظر می رسد. با لیفت کردن تعادل در ابروها برقرار می شود و افتادگی پلک و چروک های اطراف چشم نیز از بین می رود.

لیفت ابرو - نگین تاج بیوتی

انواع روش های لیفت ابرو

به طور کلی لیفت کردن اَبروها به دو دسته کلی لیفت با جراحی و لیفت بدون جراحی تقسیم بندی می شود. لیفت بدون جراحی روشی غیرتهاجمی و بدون عوارض است که طرفداران بیشتری دارد. این روش لیفت به روش های مختلفی از جمله لیفت ابروها با بوتاکس، لیفت ابروها با نخ و لیفت ابروها با لیزر انجام می شود.

بهترین مرکز لیفت ابرو در تهران

در صورتی که به دنبال بهترین مرکز لیفت هستید، ما به شما نگینتاج بیوتی را معرفی خواهیم کرد. این مرکز دارای بهترین متخصص هستند که با بهره گیری از مواد اولیه درجه یک و دانش و تجربه خود به صورت کاملا اصولی ابروها را متعادل سازی کرده و چهره ای جذاب و شاداب را به شما می بخشد.

۱۰ مرکز تخصصی لیفت ابرو در تهران

 

در حال حاضر مراکز تخصصی زیادی برای لیفت کردن اَبروها وجود دارد. که نگینتاج بیوتی به عنوان یکی از ده مرکز تخصصی لیفتِ ابرو در تهران شناخته شده است و مشتریان بسیاری دارد. یکی از دلیل برتری این مرکز در مقایسه با سایر مراکز لیفت، استفاده از مواد اولیه عالی و درجه یک و تضمین کار خود می باشد.

لیفت ابرو - نگین تاج

بهترین مرکز لیفت ابرو در خیابان دروس

برای شناخت بهترین مرکز لیفتِ ابرو در خیابان دروس باید تمامی موارد را در نظر بگیرید. لیفت ظرافت بسیار بالایی را می طلبد و برای انجام آن باید تسلط بسیار بالایی داشته باشید تا نتیجه کار باعث رضایت مشتری شود. مرکز لیفت دروس از بهترین و مجرب ترین اساتید برای انجام انواع روش های لیفت استفاده می کند. بر این اساس می توان مرکز لیفتِ ابرو دروس را یکی از بهترین مراکز لیفت ابرو در تهران معرفی کرد. تمامی خدمات لیفتِ ابرو در این مرکز تضمین شده است و تاکنون هیچ شکایتی مبنی بر عدم رضایت از لیفتِ ابرو در این مرکز گزارش نشده است.

موقعیت مکانی سالن زیبایی نگین تاج

بهترین مرکز لیفت ابرو در خیابان پاسداران

شناخت بهترین مرکز تخصصی لیفتِ ابرو به شما کمک می کند تا بتوانید ابروهایی مدرن و قرینه داشته باشید. در واقع شما با انجام لیفت ابرو در مراکز متخصصی و معتبر از نتیجه لیفت رضایت خواهید داشت. لیفتِ ابرو پاسداران یکی از بهترین و تخصصی ترین مرکز لیفت ابرو در خیابان پاسداران است که بهترین اساتید در آن به هنرنمایی می پردازند. این مرکز تخصصی بر اساس فرم صورت و حالت چشم ها بهترین و مناسب ترین فرم را به ابروهای شما می دهد تا زیبایی چهره افزایش یابد. بنابراین شما با اطمینان کامل می توانید فرم دهی ابروهای خود را به لیفتِ ابرو پاسداران بسپارید.

از آنجایی که چندین مدل ابرو داریم به تفکیک به بررسی آنها می پردازیم.

فیبروز ابرو چقدر ماندگاری دارد؟

میکروبلیدینگ بهتر است یا میکروپیگمنتیشن

با مراجعه به لینک های فوق می توانید نسبت به مدل های ابرو اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نکات مهم در رابطه با لیفت ابرو

در لیفت باید به قرینه سازی ابروها توجه داشته باشید.

مواد لیفت باید کیفیت بالایی داشته باشد تا عوارضی ایجاد نکند.

فرایند لیفت امری تخصصی است و باید توسط یک متخصص انجام شود.

در هنگام مراجعه به مرکز لیفت به بهداشت و تمیزی محیط توجه داشته باشید.

برای لیفت کردن ابروها باید حتما از مواد یکبار مصرف استفاده شود تا عفونتی ایجاد نکند.

مراقبت های بعد از لیفت ابرو

در روزهای اولیه لیفت انجام کارهای سنگین ممنوع است.

از شستن صورت تا ۲۴ ساعت پس از لیفت بپرهیزید.

تا یک هفته پس از لیفت بر روی صورت نخوابید.

با دست ابروها را لمس نکنید زیرا ممکن است باعث عفونت شود.

از رنگ کردن ابروها تا ۲ هفته پس از لیفت خودداری کنید.

تا حداقل دو هفته پس از لیفت از آرایش کردن ابروها بپرهیزید.

از رفتن به استخر تا دو هفته پس از لیفت اجتناب نمایید.

لیفت ابرو - نگین تاج

اشتباهات رایج در لیفت ایرو

استفاده بیش از اندازه از مواد بی حسی و یا مواد لیفت

استفاده از مواد اولیه تاریخ گذشته و یا بی کیفیت

استفاده از ابزارهای دست دوم برای انجام لیفت

بی توجهی به قرینه بودن ابروها

عدم ضدعفونی دست ها و پوست صورت

استفاده نادرست از ابزار و لوازم لیفت

بی توجهی به فرم صورت و حالت چشم ها

بهترین مواد برای لیفت ابرو

استفاده از بهترین مواد برای لیفت کردن اَبروها اهمیت بسیار زیادی دارد. مواد بی کیفیت و نامرغوب نه تنها کیفیت و میزان ماندگاری لیفت را کاهش می دهد، بلکه باعث آسیب رساندن به موهای ابرو شده و عوارض پوستی از جمله تورم و عفونت را ایجاد می کند. به همین دلیل توصیه می کنیم به مراکزی مراجعه کنید که از بهترین مواد برای لیفت ابرو استفاده می کنند.

مدل های مختلف برای لیفت ابرو

مدل ابرو در نتیجه کلی تاثیر بسیار زیادی دارد به همین دلیل در هنگام لیفت کردن اَبروها ابتدا مدل مورد نظر را بر روی چهره خود مشاهده کنید. شاید شما نمونه ای را در اینترنت پسندیده باشید ولی این مدل با حالت چهره شما سازگاری نداشته باشد. بنابراین در هنگام انتخاب مدل لیفت باید به فرم و حالت صورت و همچنین چشم و ارتفاع پیشانی توجه داشته باشید.

مراحل لیفت ابرو

برای لیفتِ کردن ابروها ابتدا با استفاده از چسب لیفتِ ابروها را فیکس کنید.

سپس با استفاده از مواد مخصوص ریشه تا نصب موهای ابرو را بپوشانید.

پس از ۲۰ دقیقه مواد را به صورت کامل از روی ابروها پاک کنید.

رنگ و اکسیدان ترکیب شده را بر روی موها قرار داده و کمی صبر کنید.

در انتها نیز ابروهای خود را دقیق بشویید.

مدل های مختلف برای لیفت ابرو

مدل ابرو در نتیجه کلی تاثیر بسیار زیادی دارد به همین دلیل در هنگام لیفت کردن اَبروها ابتدا مدل مورد نظر را بر روی چهره خود مشاهده کنید. شاید شما نمونه ای را در اینترنت پسندیده باشید ولی این مدل با حالت چهره شما سازگاری نداشته باشد. بنابراین در هنگام انتخاب مدل لیفت باید به فرم و حالت صورت و همچنین چشم و ارتفاع پیشانی توجه داشته باشید.

لیفت ابرو - نگین تاج

جدیدترین متدهای مربوط به لیفت ابرو

یکی از مهم ترین روش برای شناسایی مرکز لیفت معتبر، استفاده از جدیدترین متد برای لیفت می باشد. استفاده از روش های قدیمی برای لیفت کردن اَبروها نمی تواند جذاب باشد. به همین دلیل یک استادکار باید از جدیدترین متد روز دنیا مطلع باشد. نگینتاج بیوتی دارای اساتیدی خلاق و هنرمند هستند و ابروهای لیفت شده در این مرکز بسیار مدرن بوده و زیبایی خاصی دارد.

ماندگاری لیفت ابرو

انجام لیفت به روش جراحی ماندگارتر است و بین ۶ الی ۱۰ سال عمر می کند. ولی لیفت کردن ابروها به روش غیرتهاجمی بر اساس در مراکز معتبر تا یک سال می تواند ماندگاری داشته باشد. به منظور افزایش ماندگاری لیفتِ ابرو باید از مواد مرغوب استفاده کرد و مراقبت های پس از لیفت را مورد توجه قرار داد. البته برخی از افراد پوست های سستی دارند و کشش ایجاد شده در پوست مدت زمان کمتری ماندگاری دارد. در مقابل نیز برخی از افراد به دلیل پوست باکیفیت و محکم میزان ماندگاری لیفت را افزایش می دهند.

هزینه لیفت ابرو

هزینه لیفتِ ابرو به روش انجام آن و کیفیت مواد بستگی دارد. بسیاری از سالن ها از بهترین مواد برای لیفت کردن ابروها استفاده می کنند ولی در عین حال قیمت منصفانه ای نیز دارند. جهت اطلاع از قیمت لیفت کردن اَبرو در نگین تاج بیوتی و مشاهده نمونه کارهای این مرکز تماس بگیرید.

نکته پایانی

پوست صورت در اثر عوامل مختلفی از جمله افزایش سن، رژیم غذایی، مصرف غذاهای نامرغوب، استفاده بی رویه از مواد آرایشی و … دچار افتادگی می شود و چهره شما را خسته نشان می دهد. با لیفت ابرو کششی در پوست ایجاد شده و مجدد جوانی و شادابی را برای پوست شما به ارمغان می آورد.

با ما تماس بگیرید

نگینتاج بیوتی معتبرترین مراکز لیفتِ ابرو در تهران است که به صورت تضمینی ابروهای شما را لیفت می کند. جهت رزرو وقت مشاوره تماس بگیرید.

سوالات متداول لیفت ابرو

در حال حاضر مراکز تخصصی زیادی برای لیفت کردن ابروها وجود دارد. که نگین تاج بیوتی به عنوان یکی از ده مرکز تخصصی لیفت ابرو در تهران شناخته شده است و مشتریان بسیاری دارد.

انجام لیفت به روش جراحی ماندگارتر است و بین ۶ الی ۱۰ سال عمر می کند. ولی لیفت کردن ابروها به روش غیرتهاجمی بر اساس در مراکز معتبر تا یک سال می تواند ماندگاری داشته باشد.

هزینه لیفت ابرو به روش انجام آن و کیفیت مواد بستگی دارد. جهت اطلاع از قیمت لیفت کردن ابرو در نگینتاج بیوتی و مشاهده نمونه کارهای این مرکز تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین