کراتین مو

beauty Negintaj

عناوین

انواع روش های کراتینه مو

گلت، ریباندینگ و نانو کراتین سه روش کراتینه است که موهای شما را صاف و خوش حالت کرده و وزی و آسیب دیدگی آن را از بین می برد. در این سه روش هر یک از تارهای مو با استفاده از مواد پروتئینه پوشانده می شود و همین امر باعث صاف و درخشان شدن موها خواهد شد. شما می توانید بر اساس نوع موهایتان بهترین روش را انتخاب کنید.

کراتین مو - نگین تاج بیوتی

بهترین مواد برای کراتینه مو

برای کراتینه های موها از مواد مختلفی استفاده می شود که هر کدام تاثیرات خاصی را بر روی موها می گذارد. برای این که کیفیت کراتینه و ماندگاری آن افزایش یابد باید بهترین مواد کراتینه را شناسایی کنید. نگینتاج بیوتی از بهترین مواد برای کراتینه استفاده می کند و می تواند این لیست را در اختیار شما قرار دهد.

میزان ماندگاری کراتینه مو

کراتینه موها روشی موقتی است که اثرات آن نهایتا تا شش ماه بر روی موهای شما ماندگاری دارد و پس از آن به مرور تاثیرات این مواد از بین رفته و موهای شما حالتی صافی خود را از دست می دهد. زمان دقیق ماندگاری کراتینه کردن موها به مواردی از جمله کیفیت مواد مصرفی، ظرافت در انجام کراتینه، مراقبت های پس از کراتینه و … بستگی دارد.برای این که عمر کرانیته کردن موهای خود را افزایش دهید باید به سالن های معتبر مراجعه کرده و مراقبت های پس از آن را جدی بگیرید.

کراتین مو - نگین تاج

نحوه انجام کراتینه مو

معمولا انجام کراتینه مو به ۲ الی ۳ ساعت بسته به اندازه و حجم موهای شما بستگی دارد. برای انجام این کار ابتدا باید موهای خود را کاملا شسته و خشک کنید. سپس مواد کراتینه تهیه شده را با ظرافت بالایی بر روی موهای خود قرار دهید. این مواد با توجه به عوامل مختلفی بین ۲۰ تا ۵۰ دقیقه باید بر روی موهای شما باقی بماند تا اثرگذاری داشته باشد. پس از آن موهای خود را با استفاده از شامپوهای ملائم شستشو دهید و بلافاصله پس از آن تاثیرات کراتینه را بر روی موهای خود مشاهده خواهید کرد.

انجام غیر اصولی کراتینه کردن موها می تواند باعث خشک شدن موها شده و به آن ها آسیب وارد کند. به همین دلیل بهتر است که کراتینه کردن موها را در سالن های معتبر و زیر نظر اساتید حرفه ای انجام دهید. نگینتاج بیوتی در این زمینه به بهترین شکل ممکن عمل می کند و موهای شما را بدون هیچ آسیبی صاف و خوش حالت خواهد کرد.

با مراجعه به لینک های زیر می توانید نسبت به مدل کراتینه مو اطلاعات بیشتری کسب کنید.

علت چرب شدن مو بعد از کراتین مو

مراقبت بعد از کراتینه کردن مو شامل چه مواردی می شود؟

علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست؟

مزایا و معایب انجام کراتینه مو

کراتینه کردن موها زن و مرد نمی شناسد و هیچ محدودیت سنی ندراد.

این روش هیچ آسیبی به موهای شما وارد نخواهد کرد.

با این کار موهای شما صاف شده و حالتی ابریشمی به خود می گیرد.

شانه کردن موها پس از کراتینه باعث شانه کردن راحت موها می شود.

مواد به کار رفته در کراتینه دارای مقادیر بسیاری ویتامین است که موهای شما را تقویت می کند.

کراتینه کردن موها نیاز به مراقبت کمتری دارد و می تواند رضایت افراد را جلب کند.

مواد به کار رفته در کراتینه دارای مقادیر بسیاری ویتامین است که موهای شما را تقویت می کند.

نکات مهم در رابطه با مراقبت های بعد از انجام کراتینه مو

تا چند روز پس از کراتینه کردن موها از شستشوی آن خودداری کنید.

موها تا مدتی پس از کراتینه نباید خیس بماند و در صورت رطوبت باید آن را خشک کنید.

سفت بستن موها می تواند ماندگاری کراتینه را کاهش دهد به همین دلیل موهای خود را باز بگذارید.

در هنگام شستشوی موها از شامپوهای ملایم و برندهای معتبر استفاده کنید.

از شامپوهای فاقد نمک برای شستشوی موهای خود استفاده کنید زیرا نمک خاصیت کراتینه را از بین می برد.

مقایسه کراتین مو و ویتامینه مو

 

به صورت کلی اصلی ترین تفاوت بین ویتامینه مو و کراتینه مو در مواد مصرفی این دو می باشد. در فرایند کراتینه مو از ترکیبات فرمالدهید استفاده می شود که تنفس آن می تواند مضر باشد ولی مواد ویتامینه مو گیاهی بوده و هیچ خطری برای سلامتی شما ندارد. ولی به طور کلی کراتین موها سلامت بیشتری به موهای شما می دهد و موها را صاف تر خواهد کرد.

بهترین مرکز کراتینه مو در تهران

کراتینه کردن موها روشی ظریف است که نیاز به تخصص بالایی دارد به همین دلیل شما برای انجام آن باید از افراد باتجربه و حرفه ای کمک بگیرید. بنابراین طبیعی است که شما برای کراتینه کردن موهای خود به دنبال بهترین مرکز کراتینه باشید. ما به شما نگینتاج بیوتی را به عنوان یکی از بهترین مراکز کراتینه کردن موها در تهران معرفی می کنیم. این مرکز از بهترین مواد مصرفی برای حالت دهی به موهای شما استفاده می کند و کیفیت اجرای کراتینه در این مرکز در سطح بسیار بالایی قرار دارد. جهت رزرو وقت مشاوره و کراتینه کردن موها تماس بگیرید.

موقعیت مکانی سالن زیبایی نگین تاج در پاسداران

۱۰ مرکز تخصصی کراتینه مو در تهران

کراتین مو - نگین تاج

 

در تهران مراکز تخصصی بسیاری وجود دارد که هر کدام به شیوه خود موهای شما را کراتینه می کنند. در این میان نگین تاج بیوتی یکی از شناخته شده ترین مراکز کراتینه کردن موها است که این فرایند را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. شما جهت آشنایی با نحوه کار این مرکز تنها کافیست وارد سایت نگین تاج بیوتی شده و نمونه کارهای این مرکز را مشاهده کنید.

مرکز کراتینه مو دروس

مرکز کراتینه مو دروس یکی از مراکز بسیار تخصصی در زمینه انواع روش های کراتینه مو بوده که با استفاده از بهترین مواد کراتینه موهایی نرم و لطیف به شما می بخشد. این مرکز کراتینه دارای اساتیدی بسیار حرفه ای و باتجربه بوده و به واسطه بهترین مواد کراتینه توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب کند. جهت کسب اطلاع در خصوص نحوه کراتینه مو و رزرو وقت مشاوره با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

مرکز کراتین مو در پاسداران

مرکز کراتینه مو در پاسداران یکی از مراکز مورد تایید وزارت بهداشت است و شما با
ورود به این سالن اولین چیزی که توجه شما را جلب می کند، تمیزی این سالن می باشد.
اساتید این مرکز با وسواس بسیاری مواد کراتینه خود را انتخاب می کنند و از این رو
کیفیت کار در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

قیمت کراتینه مو

نوع مواد مصرفی یکی از اصلی ترین فاکتورهایی است که بر روی قیمت کراتین مو تاثیر می گذارد. پس از این که نوع مواد را در نظر گرفتید باید ابعاد و حجم موهای خود را نیز بررسی کنید. کراتینه کردن موها به روش های مختلفی انجام می شود که هر یک از این روش ها قیمت های مختلفی دارد. نگین تاج بیوتی برای کراتینه کردن موها از عالی ترین مواد کراتینه استفاده می کند و در مقابل قیمت منصفانه ای را نیز از مشتریان خود دریافت می کند. جهت اطلاع از قیمت کراتینه کردن موها با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

سوالات متداول:

کراتینه مو یکی از بهترین روش برای ترمیم موهای آسیب دیده به شمار می رود. در واقع کراتین یکی از اصلی ترین ماده در مو و ناخن است و در صورتی که این پروتئین از بین برود موهای شما سلامت و کیفیت خود را از دست داده و حالت ناخوشایندی به خود می گیرد.

ما به شما نگینتاج بیوتی را به عنوان یکی از بهترین مراکز کراتینه کردن موها در تهران معرفی می کنیم. این مرکز از بهترین مواد مصرفی برای حالت دهی به موهای شما استفاده می کند و کیفیت اجرای کراتینه در این مرکز در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

نوع مواد مصرفی یکی از اصلی ترین فاکتورهایی است که بر روی قیمت کراتین مو تاثیر می گذارد. پس از این که نوع مواد را در نظر گرفتید باید ابعاد و حجم موهای خود را نیز بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین