مدل شینیون جدید مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت

beauty Negintaj

عناوین

 مدل شینیون جدید مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت را در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم. امروزه نحوه شینیون موها تاثیر زیادی روی زیبا شدن میکاپ و چهره افراد دارد، از همین رو بسیار مهم است که بدانیم برای هر میکاپ یا چهره ای کدام مدل شینیون مناسب تراست.

مدل شینیون جدید - نگین تاج

شینیون مو چیست؟

قبل از آنکه به بررسی بهترین مدل شینیون مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت بپردازیم، باید یک تعریف جامع از شینیون داشته باشیم.

به طور کلی شینیون به هنر بستن و آرایش مو در پشت و روی سر می گویند. شینیون مو همانطور که گفتیم تاثیر بسیاری در زیباتر نشان دادن میکاپ و ظاهر افراد دارد، از همین رو مدل های مختلفی از آن وجود داشته که امروز قصد داریم شما را با انواع مدل شینیون جدید مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت آشنا کنیم.

برای این منظور ابتدا بهتر است بدانید که شینیون مو اولین بار توسط زنان یونان ابداع شد، آن ها موهای خود را با حالت های زیبایی روی سر جمع کرده و از زیور آلات زیادی روی موهای خود استفاده می کردند. اما به مرور نحوه شینیون مو دچار تغییرات بسیاری شد و انواع مختلفی از آن پدید آمد، امروز می بینیم که برای هر نوع میکاپی یک مدل شینیون جدید مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت وجود دارد.

مدل شینیون جدید - نگین تاج

انواع مدل شینیون جدید مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت

در حال حاضر انواع مختلفی مدل شینیون جدید مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت مانند مدل ساده و باز، مدل دم اسبی، خطی، مدل شینیون های دخترانه، مدل اروپایی، کلاسیک و عربی وجود دارد، در ادامه تمامی این مدل ها را بررسی می کنیم.

 

شینیون خطی

از جمله پر طرفدارترین مدل شینیون جدید مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت می توان به مدل خطی اشاره کرد. در مدل شینیون خطی با استفاده از هایلایت جلوه ای زیبا به مو داده می شود، در این مدل شینیون مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت معمولا حجم کمی از مو ها را جدا کرده و به کمک ابزارها و وسایل حرارتی به صورت خط هایی جدا از هم حالت می دهند. البته این مدل شینیون مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت با موهای ساده و بی رنگ نیز زیبا می باشد، اما در صورت استفاده از هایلات و سایه روشن روی خط ها حالت موها زیبا تر به نظر می رسد.

مدل شینیون جدید - نگین تاج

شینیون موی کوتاه

امروزه داشتن موهای کوتاه جزو استایل های زیبایی است که افراد برای خود می پسندند، برخی از افراد فکر می کنند که هیچ گونه شینیونی برای موی کوتاه وجود ندارد، اما کاملا در اشتباهند!! شینیون موی کوتاه یکی از جذاب ترین مدل شینیون جدید مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت می باشد.

از آنجایی که جمع کردن موی کوتاه کمی سخت است به همین علت بهترین حالت برای شینیون آن ها شینیون باز می باشد. ایده های زیادی برای مدل شینیون مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت به صورت باز وجود دارد که می توان به بافت جلوی سر اشاره کرد. همچینینبرای این مدل مو می توان موهای پشت سر را به کمک اتو مو یا بیگودی به صورت عروسکی و زیبا حالت داد.

مدل شینیون جدید - نگین تاج

شینیون مو باز

با توجه به تغییرات زیادی که در زمینه مد و زیبایی اتفاق افتاده دیگر شینیون های جمع و شلوغ محبوبتی ندارند. از همین رو شینیون مو به شکل باز جزو بهترین مدل شینیون مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت قرار می گیرد.

برای شینیون موی باز مدل های زیادی وجود دارد، از جمله بهترین مدل شینیون باز می توان به مدل دم اسبی، آبشاری، صدفی، مارپیچی، بافت و خطی اشاره کرد. برای مثال در مدل مارپیچی دسته های کوچکی از مو به کمک بیگودی یا وسایل حرارتی موج دار می شوند.

مدل شینیون جدید - نگین تاج

شینیون دم اسبی

شینیون دم اسبی جزو مدل شینیون مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت می باشد که در گذشته نیز از محبوبیت زیادی بر خوردار بوده است. این مدل شینیون برای همیشه مد بوده و معمولا برای افرادی که موهای بلندی دارند بسیار زیبا و مناسب می باشد.

در این مدل شینیون مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت معمولا تمام موها به وسیله کش در پشت سر بسته می شود. دنباله موی بسته شده را می توان به کمک بیگودی حالت دار کرد یا آنکه با استفاده از وسایل حرارتی مانند اتو آن را لخت و صاف نمود.

مدل شینیون جدید - نگین تاج

شینیون فر برای موهای باز

یکی از مدل شینیون مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت که در حال حاضر طرفدارن بسیاری دارد، شینیون فر برای موهای باز می باشد. این مدل برای موهای بسیار بلند مناسب است و در آن موها در قسمت پشت سر به صورت درشت یا ریز فر شده و به صورت باز رها می شود.

شینیون اروپایی

سبک اروپایی بهترین مدل شینیون مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت می باشد. در این سبک سادگی حرف اول را می زند، حجیم کردن غیر طبیعی موها در سبک اروپایی انجام نمی شود. در این مدل شینیون  مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت موها به ساده ترین شکل ممکن به حالت بسته یا نیمه باز در پشت سر جم می شوند و از گل های زیبا و مینیمال در کنار آن استفاده می گردد.

نکته پایانی

برای داشتن بهترین مدل شینیون جدید مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت پنج اصل مهم تناسب، ریتم، تعادل، هارمونی و تاکید وجود دارد. در سالن زیبایی نگین تاج با توجه به این ۵ اصل مهم و ۵ عنصر اصلی  طراحی مو یعنی فرم، خط، فضا، رنگ و بافت بهترین مدل شینیون مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت انجام می شود.

سوالات متداول مدل شینیون جدید

به طور کلی شینیون به هنر بستن و آرایش مو در پشت و روی سر می گویند. شینیون مو همانطور که گفتیم تاثیر بسیاری در زیباتر نشان دادن میکاپ و ظاهر افراد دارد، از همین رو مدل های مختلفی از آن وجود داشته که امروز قصد داریم شما را با انواع مدل شینیون جدید مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت آشنا کنیم.

از جمله پر طرفدارترین مدل شینیون جدید مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت می توان به مدل خطی اشاره کرد. در مدل شینیون خطی با استفاده از هایلایت جلوه ای زیبا به مو داده می شود، در این مدل شینیون جدید مخصوص خانوم هایی با موهای خوش رنگ و حالت معمولا حجم کمی از مو ها را جدا کرده و به کمک ابزارها و وسایل حرارتی به صورت خط هایی جدا از هم حالت می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین