علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست؟

beauty Negintaj

عناوین

علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست؟

علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست؟ به نظر شما به چه دلیل موهای کراتین شده بعد از مدت زمان کوتاهی حالتشان را از دست می دهند؟ برای اینکه پاسخ این سوالات را دریابید در ادامه با وب سایت سالن زیبایی نگین تاج همراه شوید.

قبل از آنکه بگوییم علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست، بهتر است به توضیحی کلی و جامع در مورد کراتین مو بپردازیم. به طور کلی کراتین یکی از روش های احیا و صافی مو می باشد که برای آقایان و خانوم ها قابل انجام است. در این روش با استفاده از مواد شیمیایی مخصوص ساقه مو احیا شده و حالتی براق و زیبا به خود می گیرد. اما به نظر شما علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست؟ صاف نشدن موها بعد از کراتین یکی از مشکلاتی است که افراد زیادی با آن روبه رو می شده اند. در صورتی که می خواهید پاسخ سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست را بیابید، ادامه مطلب را دنبال کنید.

علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست؟ - نگین تاج

چه عواملی روی صاف نشدن موها بعد از کراتین تاثیر گذارند؟

بهترین پاسخی که می توان در جواب سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست ارائه کرد، استفاده از مواد بی کیفیت برای انجام کراتین و عدم رعایت مراقبت های بعد از انجام این کار می باشد. بنابراین در پاسخ سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست به جزئت می توان به انجام ندادن کارهایی که در ادامه ذکر می کنیم اشاره کرد.

عدم استفاده از مواد نا مرغوب برای کرایتینه کردن مو

در پاسخ سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست باید بگوییم خیلی از افراد فکر می کنند صرف هزینه زیاد بابت کراتینه کردن مو دور ریختن پول است. اما این تفکر کاملا اشتباه بوده و پاسخ سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست دقیقا همینجاست!!

در بسیاری از سالن های آرایشگاهی هزنیه های کمتری بابت انجام کراتینه مو از مشتریان گرفته می شود و این ممکن است پاسخ علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست، باشد. چرا که استفاده از وسایل و مواد مرغوب و با کیفیت برای کراتین مو هزنیه های زیادی در پی دارد. از همین رو ارائه چنین خدماتی با هزینه پایین خود می تواند نشان استفاده از مواد بی کیفیت و نا مرغوب باشد. پس اگر به دنبال پاسخ سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست، هستید ابتدا کیفیت موادی که برای کراتین استفاده شده را بررسی کنید.

عدم استفاده از شامپوی مناسب کراتینه مو

یکی دیگر از پاسخ های سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست، می تواند عدم استفاده از شامپوی مناسب برای موهای کراتینه باشد. این مسئله بسیار مهم است و می توان پاسخ کلیدی شما برای سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست، باشد.

 

لازم به ذکر است که بسیاری از افراد بدون آنکه کوچکترین اهمیتی به مراقبت های بعد از کراتینه بدهند، توقع دارند موهای آن ها مدت زمان زیادی صاف و خوش حالت بماند. چنین امری امکان پذیر نیست و در صورت عدم استفاده از مواردی چون شامپوی مناسب موهای کراتینه بعد از مدت زمان کوتاهی موهای شما به حالت اولیه خود باز می گردد. پس می توان گفت عدم استفاده از شامپوی مناسب نیز پاسخ سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست، می باشد.

عدم استفاده از ماسک موی مناسب برای موهای کراتینه

همانطور که در بالا گفتیم کراتینه مو با استفاده از مواد شیمیایی انجام می شود پس پاسخ سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست، می تواند ساده باشد.

تصور کنید مواد شیمیایی را روی موهای شما قرار داده و به کمک اتوکشی آن ها را صاف کنند، اما بعد از انجام چنین کاری شما از ماسک موهای آبرسان و تقویت کننده استفاده نکنید، پس بدیهی است که موهای شما حالت خود را از دست بدهند. بنابراین عدم استفاده از ماسک موی مناسب برای موهای کراتینه می تواند پاسخ دیگری برای سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست، باشد.

خشک نکردن موها بعد از حمام

اولین نکته ای که در این مورد باید بگوییم آن است که بعد از انجام کراتینه موها به مدت ۷۲ ساعت نباید خیس شوند، این مسئله خود می توان جواب شما برای سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست، باشد.

اگر قبل از ۷۲ ساعت به هر دلیلی موهای شما خیس شود باید به سرعت موهایتان را به کمک سشوار خشک کنید، چرا که ممکن است به مواد کراتینه روی موی شما آسیب وارد گردد. بعد از ۷۲ ساعت می توانید موهای خود را بشورید، لازم نیست حتما از سشوار برای خشک کردن موهایتان استفاده کنید، می توانید اجازه دهید به مرور و با دمای محیط موهای شما خشک شود. پس به یاد داشته باشید خیس شدن موها قبل از ۷۲ ساعت می تواند پاسخی مناسبی برای سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست، باشد.

اتو کردن مداوم موهای کراتینه شده

یکی دیگر از پاسخ هایی که می توان به سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست، ارائه داد استفاده بی رویه از اتوی مو بعد از کراتینه می باشد.
بعد از انجام کراتینه در صورتی که مواد مرغوب استفاده کرده باشید موهای شما به خوبی صاف می شود، اما اگر بخواهید هر بار آن ها را اتو کنید.

 موهای شما خشک و شکننده شده و حالت خود را از دست می دهند. پس در پاسخ به سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست می توان به استفاده از وسایل حرارتی اشاره کرد.

عدم مراقبت از موهای کراتینه شده بعد از شنا

لازم به ذکر است یکی از مواردی که پاسخ سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست، می باشد تماس مداوم موهای کراتینه شده با آب شور یا کلر دار است. از آنجایی که در استخر برای تصفیه و پاکیزه کردن آب از کلر استفاده می کنند پس رفتن به استخر و عدم مراقب های بعد از آن می تواند به کراتینه موی شما آسیب زیادی وارد می شود.

مراقبت های بعد و قبل از شنا برای موهای کراتینه شده شامل استفاده از شامپوی نرم کننده قبل از شنا و شستشوی کامل موها با استفاده از شامپوی مخصوص کراتینه پس از شنا می باشد. پس به یاد داشته باشید رفتن به استخر خود پاسخی برای سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست، است.

سخن آخر

در این مقاله سعی داشتم پاسخ روشنی برای سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست به شما عزیزان ارائه کنیم. در صورت تمایل به کسب اطلاعات در این زمینه و استفاده از خدمات کراتینه با بهترین و مرغوب ترین مواد کرایتنه به سالن زیبایی نگین تاج مراجعه کنید.

سوالات متداول علت صاف نشدن مو بعد از کراتین 

 

بهترین پاسخی که می توان در جواب سوال علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست ارائه کرد، استفاده از مواد بی کیفیت برای انجام کراتین و عدم رعایت مراقبت های بعد از انجام این کار می باشد.

در بسیاری از سالن های آرایشگاهی هزنیه های کمتری بابت انجام کراتینه مو از مشتریان گرفته می شود و این ممکن است پاسخ علت صاف نشدن مو بعد از کراتین چیست، باشد. چرا که استفاده از وسایل و مواد مرغوب و با کیفیت برای کراتین مو هزنیه های زیادی در پی دارد.

تصور کنید مواد شیمیایی را روی موهای شما قرار داده و به کمک اتوکشی آن ها را صاف کنند، اما بعد از انجام چنین کاری شما از ماسک موهای آبرسان و تقویت کننده استفاده نکنید، پس بدیهی است که موهای شما حالت خود را از دست بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین