همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی

beauty Negintaj

عناوین

همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی، موضوعی است که می خواهیم در این مقاله به آن بپردازیم و نکاتی را در این مورد برای شما بیا کنیم.

این روز ها کاشت و اکستنشن مژه طرفداران زیادی در میان خانم ها پیدا کرده اند و خیلی از افراد به انجام این دو تکنیک برای زیبا و جذاب شده مژه ها علاقه دارند. از همین رو دانستن همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی برای کسانی که می خواهند کاشت مژه انجام دهند بسیار ضرروی است.

ما در این مقاله سعی داریم همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی برای شما شرح دهیم. با ما همراه باشید.

کاشت مژه و اکستنشن مژه - نگین تاج

روش های زیبایی مژه ها

خیلی ها دوست دارند مژه های حالت دار و بلندی که زیبایی چشمان شان را دوچندان کند داشته باشند. برای اینکار روش های زیادی وجود دارد که بهترین آن ها کاش و اکستنشن مژه می باشد.

همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی با هم فرق دارد و این دو روش کاملا مجزا هستند.

بنابراین بهتر است متقاضیان انجام این دو روش قبل از هر چیزی همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی را بدانند تا بتوانند تصمیم گیری بهتری داشته باشند.

انواع کاشت مژه

کاشت مژه، به دو روش انجام می شود:

  1. کاشت دائم (کلینیکی و آرایشگاه ها)
  2. کاشت موقت مژه یا همان اکستنشن

هر کدام از این دو روش از ویژگی ها و مزایا و معایب خاص خود برخوردارند. با دانستن همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی می توانید متوجه شوید که کدامیک از آن ها برای شما مناسب تر است.

کاشت مژه و اکستنشن مژه - نگین تاج

کاشت مژه دائم و طبیعی

کاشت مژه قابل رشد و طبیعی امری محال نیست، اما در صورت انجام مراقبت های خاص خودش را  نیاز دارد.

برای مراقبت از هر نوع کاشت مژه که انجام می دهید، باید نکات لازم و همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی را به درستی رعایت کنید.

کاشت مژه دائم باید در مراکز زیبایی و کلینیک ها توسط متخصصین کاشت مو با ظرافت و دقت بالایی صورت گیرد. در این روش از پشت گوش یا پشت سر فرد، فولیکول های زنده و طبیعی مو را با ابزار های پزشکی برداشته و سپس آن هایی که با مژه هماهنگی دارند را انتخاب می کنند. سپس این مژه ها با دقت و ظرافت در میان دیگر مژه ها قرار خواهند گرفت.

یک سال زمان لازم است تا مژه کاشته شده رشد عادی و طبیعی پیدا کند. کاشت مژه طبیعی هیچ گونه خطری برای بیمار ندارد و شکافی که ایجاد شده به اندازه ۱ اینچ است که به سرعت بهبود پیدا می کند. با مقایسه همه چیز در مورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی، متوجه طبیعی تر بودن این روش خواهید شد.

همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی به صورت تخصصی انجام می شود، اما تفاوت آن ها در این است که کاشت در کلینیک و اکستنشن در ارایشگاه ها انجام خواهد شد.

کاشت مژه و اکستنشن مژه - نگین تاج

شرایط کاشت مژه طبیعی و مراقبت های پس از کاشت

برای این که بتوانید از روش های مختلف کاشت مژه طبیعی و قابل رشد استفاده کنید باید ویژگی ها و شرایط آن را داشته باشید. یکی از این شرایط، داشتن بانک مو می باشد.

یکی دیگر از شرایط نداشتن بیماری مانند دیابت می باشد. همچنین افرادی با بیماری الوپسی نمی توانند کاشت مژه طبیعی را انجام دهند زیرا مژه ها بعد از کاشت باز هم به دلیل بیماری می ریزد.

بعد از بررسی همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی، اگر شرایط کاشت دائم را نداشتید می توانید اکستنشن انجام دهید.

اکستنشن مژه مصنوعی

در اکستنشن مژه مصنوعی از تارهای مویی ساخته شده با فیبر های مصنوعی استفاده می شود. شرایط نگهداری و همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی باهم فرق دارد. در این روش، مژه های مصنوعی به صورت یکی یکی با استفاده از چسب مشکی طبیعی یا روشن با دوام های متفاوتی به مژه های طبیعی شما وصل می شوند. در این روش برای هر چشم معمولا می توان از ۴۰ تا ۶۰ تار مژه استفاده کرد.

همانطور که گفتیم همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی باید توسط افراد ماهر و متخصص انجام شود. یعنی همانطور که کاشت توسط یک پزشک ماهر انجام  می شود، اکستنشن را هم باید به یک ارایشگر کار بلد سپرد.

در این صورت می توان اطمینان حاصل کرد همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی به صورت اصولی انجام شده است.

همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی باهم متفاوت است. یکی از این تفاوت ها مدت زمان ماندگاری این دو نوع کاشت است که در اکستنشن مژه مصنوعی ماندگاری مژه ۴ تا ۶ هفته می باشد.

تفاوت دیگر این است که مژه های کاشته شده مثل مژه های طبیعی رشد می کنند. روش کاشت نیاز به ترمیم ندارد اما اکستنشن نیاز به ترمیم خواهد داشت.

از نظر هزینه کاشت مژه طبیعی بسیار گران تر خواهد بود، اما اگر همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی را در نظر بگیرید، متوجه می شوید که این هزینه ها کاملا منصفانه و دائمی می باشد.

شرایط اکستنشن مژه و مراقبت های پس از آن

این روش هم مانند کاشت مژه طبیعی بدون عوراض است و باعث ریش مژه های خودتان نمی شود اما تا ۲۴ ساعت بعد از اکستنشن مژه نباید آب با آن تماس داشته باشد.

با مقایسه همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی، می توان نتیجه گرفت اکستنشن به مراقبت کمتری نیاز دارد.

نکته پایانی

ما همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی بررسی کردیم برای اینکه بتوانید راحت تر بتوانید بین این دو روش یکی را انتخاب کنید.

اگر شما هم قصد دارید کاشت مژه انجام دهید اول همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی را به خوبی در نظر بگیرید و بعد کاشت مژه انجام دهید.

قبل از انجام کاشت به سالن آرایشگاه یا کلینیک مورد نظر مراجعه کتید تا بتوانید نمونه کار آن ها را ببینید و همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی انجام شده در آن مراکز را زیر نظر بگیرید.

سالن نگین تاج یکی از سالن های زیبایی است که مشغول به انجام کار های زیبایی درمورد کاشت مژه می باشد، شما با مراجعه به این مرکز می توانید همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی ببینید و کار کاشت خود را انجام دهید.

سوالات متداول کشت مژه و اکستنشن مژه

کاشت مژه، به دو روش انجام می شود:

  1. کاشت دائم (کلینیکی و آرایشگاه ها)
  2. کاشت موقت مژه یا همان اکستنشن

این روش هم مانند کاشت مژه طبیعی بدون عوراض است و باعث ریش مژه های خودتان نمی شود اما تا ۲۴ ساعت بعد از اکستنشن مژه نباید آب با آن تماس داشته باشد.

با مقایسه همه چیز درمورد کاشت مژه طبیعی و اکستنشن مژه مصنوعی، می توان نتیجه گرفت اکستنشن به مراقبت کمتری نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین