تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست؟

beauty Negintaj

عناوین

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست؟ این سوالی است که اغلب با آن روبه رو می شویم. به طور کلی باید بگوییم روش های زیادی برای پر پشت کردن مژه ها وجود دارد که از جمله آن ها می توان به کاشت مژه و اکستنشن مژه اشاره کرد. این دو روش از جمله پر طرفدار ترین و محبوب ترین روش های زیبایی در سالن های آرایشگاهی می باشند.

در حال حاضر سالن زیبایی نگین تاج با ارائه خدمات اکستنش مژه و کاشت مژه برای مشتریان خود این امکان را فراهم کرده که بتوانند از داشتن مژه های زیبا و پر پشت به صورت دائمی لذت ببرند. در ادامه این مقاله ما قصد داریم پاسخ سوال تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست را به صورت روشن برای شما بیان کنیم، پس برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه همراه ما باشید.

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه - نگین تاج

چگونگی کاشت مژه

قبل از بیان آنکه تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست، باید بگوییم که امروزه روش هایی مانند استفاده از مژه مصنوعی دیگر طرفداران زیادی ندارد. چرا که این روش موقتی بوده و بسیاری از افراد برای زیبایی خود به دنبال روش های دائمی می باشند، بنابراین روش هایی مانند کاشت مژه و اکستنشن مژه را انجام می دهند. از همین رو پاسخ سوال تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست برای علاقه مندان به انجام چنین کارهایی بسیار مهم است.

اگر بخواهیم تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست را برای شما شرح دهیم، ابتدا باید به تعریف و چگونگی انجام این دو روش بپردازیم.

 کاشت مژه از جمله راه کارهایی است که برای داشتن مژه های زیبا می توان انجام داد. برای اینکه فهمید تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست، ابتدا باید بدانید که روش کاشت مژه باید تحت نظر یک متخصص زیبایی انجام گیرد.

این روش از حساسیت بالایی بر خوردار بوده و معمولا در آن پیوند ۵۰ عدد فولیکول از موی سر را به هر پلک انجام می شود. برای این کار تقریبا ۲ ساعت زمان نیاز بوده و بیهوشی کامل انجام نمی شود. برای آگاهی بیشتر از این مسئله که تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست، می توانید فیلم ها و کلیپ هایی از کاشت مژه که در اینترنت موجود است را نگاه کنید.

انواع مختلف کاشت مژه

پیش از آنکه بگوییم تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست، می خواهیم انواع کاشت مژه را به شما معرفی کنیم. تکنیک های کاشت مژه شامل ۴ نوع زیر می باشد:

  1. کاشت مژه به صورت تار به تار
  2. کاشت مژه به صورت سه بعدی
  3. کاشت مژه ابریشمی
  4. کاشت مژه به صورت نامرئی
تفاوت کاشت و اکستنشن مژه - نگین تاج

کاشت مژه به صورت ابریشمی

اگر می خواهید به خوبی پاسخ سوال تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست را دریابید، باید با مدل ها و تکنیک های مختلف کاشت مژه آشنا گردید.

کاشت مژه ابریشمی یکی از روش ها و تکنیک های کاشت مژه می باشد. از آنجایی که نیاز است برای دریافت پاسخ  سوال تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست با تمامی تکنیک های کاشت آشنا شوید، باید بگوییم که در کاشت مژه ابریشمی از تارهایی ابریشمی استفاده می کنند از همین رو نام آن را کاشت مژه ابریشمی گذاشته اند.

به منظور آگاهی کامل در مورد سوال تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست، باید بدانید کاشت مژه ابریشمی به شکل موقت پیود زده می شود. این راه کار معمولا برای افرادی که به علت بیماری های مختلف یا آسیب های ناشی از سوختگی مژه های خود را از دست داده اند بسیار مناسب می باشد.

ضمن آگاهی کامل از پاسخ سوال تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست، بهتر است بدانید که وسایل کاشت در تکنیک کاشت مژه ابریشمی به کمک چسب و با یک حالت کاملا طبیعی روی پلک نصب می گردد. برای این روش جراحی صورت نگرفته و عوارض خاصی ندارد.

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه - نگین تاج

کاشت مژه به صورت نامرئی

خب همانطور که در بالا سعی داشتیم به شما بگوییم تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست، در این قسمت نیز با شرح تکنیک دیگری از روش های کاشت مژه قصد داریم به خوبی پاسخی روشن و واضح در جواب سوال تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست، به شما عزیزان ارائه کنیم.

کاشت مژه نامری همانطور که از نامش پیداست به صورت مخفی انجام می شود. اگر می خواهید بدانید تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست باید به شما بگوییم این نوع کاشت در میان تمامی تکنیک های کاشت مژه طرفداران زیادی دارد.

در این نوع کاشت مژه معمولا از موی طبیعی استفاده می کنند، کاشت موها به خوبی از قسمت داخلی چشم تا قسمت خارجی به شکل قرینه و متناسب با کوتاهی و بلندی مژه های خود فرد انجام می شود. در صورت استفاده از این مدل دیگر احتیاجی به استفاده از لوازم آرایشی برای داشتن مژه های زیبا نیست.

چگونگی انجام اکستنشن مژه

در بالا سعی کردیم به خوبی شما را با اینکه تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست آشنا سازیم، به همین دلیل روش های مختلف کاشت مژه را بازگو کردیم. حال برای درک بهتر آنکه تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست، می خواهیم روش اکستنشن مژه را نیز به شما عزیزان معرفی کنیم.

اکستنشن مژه کاشت موقت مژه می باشد، در این روش نیز می توان از تار های طبیعی مو انسان و یا تارهایی مصنوعی ابریشمی استفاده کرد. در این روش تفاوتی ندارد موی مصنوعی باشد یا طبیعی به هر حال مژه ها به شکل تک به تک و با چسب مخصوص به پلک ها چسبانده می شوند.

یکی از پاسخ های که می توان به سوال تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست ارائه کرد، آن است که در انجام اکستنشن مژه رنگ مژه ها تغییر می کند و ضخامت آن ها نیز قابل تغییر می باشد. معمولا افرادی که مژه هایشان کمتر از ۳ میلی متر است می توانند از این روش استفاده کنند. ماندگاری اکستنشن مژه معمولا ۶ ماه می باشد.

تفاوت های کاشت مژه و اکستنشن مژه

در این قسمت می خواهیم به خوبی و روشنی بیان کنیم تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست؟ کاشت مژه روش طبیعی تری برای ایجاد مژه های پر پشت و زیبا است. اگر می خواهید بدانید تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست، باید از این مسئله آگاه باشید که برخلاف اکستنشن مژه، کاشت مژه تحت نظر تیم جراحی متخصص انجام می شود، در این روش جراحی انجام گرفته و پیوند موها در نزدیکی چشم صورت می گیرد. همچنین در کاشت مژه برخلاف اکستنشن مژه، مژه ها رشد می کنند.

نکته پایانی

در بالا سعی کردیم بگوییم تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست؟ شما می توانید در صورت تمایل برای آگاهی بیشتر درمورد سوال تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست، به سالن زیبایی نگین تاج مراجعه کرده و با کادر حرفه ای این مجموعه گفت و گو کنید.

سوالات متداول تفاوت کاشت و اکستنشن مژه

؟ این سوالی است که اغلب با آن روبه رو می شویم. به طور کلی باید بگوییم روش های زیادی برای پر پشت کردن مژه ها وجود دارد که از جمله آن ها می توان به کاشت مژه و اکستنشن مژه اشاره کرد. این دو روش از جمله پر طرفدار ترین و محبوب ترین روش های زیبایی در سالن های آرایشگاهی می باشند.

  1. کاشت مژه به صورت تار به تار
  2. کاشت مژه به صورت سه بعدی
  3. کاشت مژه ابریشمی
  4. کاشت مژه به صورت نامرئی

دیدگاهتان را بنویسید

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین