آموزش کاشت ناخن

beauty Negintaj

عناوین

آموزش کاشت ناخن از صفر تا صد

آموزش کاشت ناخن یکی از آموزش هایی است که در گروه پرطرفدارترین آموزش ها قرار دارد. با توجه به استقبال بسیار بالای بانوان از خدمات کاشت ناخن باید شما به صورت صفر تا صد اموزش کاشت ناخن را پشت سر بگذارید تا بتوانید از طریق آن درآمدزایی بالایی داشته باشید. برای آموزِش کاشت ناخن باید به دنبال مربیان حرفه ای و باتجربه باشید تا مراحل آن را به صورت تضمینی به شما آموزش دهند.

بهترین مرکز آموزش کاشت ناخن در تهران

در صورتی که به دنبال بهترین مرکز آموزِش کاشت ناخن در تهران هستید پیشنهاد می کنیم که سری به آموزشگاه نگین تاج بیوتی بزنید. آموزِش کاشت ناخن در این آموزشگاه زیر نظر مربیان بسیار حرفه ای انجام می شود و کاملا تضمین شده می باشد. شما می توانید به صورت تلفنی و یا حضوری از سایر خدمات آموزش کاشت ناخن در این آموزشگاه اطمینان حاصل نمایید.

انواع دوره های آموزش کاشت ناخن

دوره های آموزِش کاشت ناخن به دو دسته مبتدی و پیشرفته تقسیم بندی می شود. در دوره مقدماتی هنرجویان با ابزار کاشت ناخن آشنا شده و کار با آن را آموزش می بینند. در این مرحله تمامی ابزارهای لازم برای آموزِش کاشت ناخن در اختیار هنرجویان قرار می گیرد تا بتوانند خود را برای دوره پیشرفته آماده کنند.

در دوره پیشرفته آموزِش کاشت ناخن هنرجویان به صورت کامل با ابزار کاشت ناخن و انواع آن آشنا شده اند و در این مرحله هنرجویان کاشت ناخن را آموزش خواهند دید. در پایان دوره پیشرفته آموزش کاشت ناخن هنرجویان می توانند به صورت مستقل فعالیت خود را در زمینه کاشت ناخن آغاز کنند.
از انواع مدل های کاشت ناخن می توان به کاشت ناخن مستطیل،کاشت ناخن گرد کوتاه و کاشت ناخن با ژل اشاره کرد.

موقعیت مکانی سالن زیبایی نگین تاج در پاسداران

۱۰ مرکز تخصصی آموزش کاشت ناخن در تهران

در شهر تهران چندین مرکز آموزِش کاشت ناخن وجود دارد که نگین تاج بیوتی یکی از بهترین آن ها به شمار می رود. تمامی هنرجویان این آموزشگاه پس از مدتی تخصص لازم برای کاشت ناخن را بدست می آورند و از این رو هنرجویان می توانند به زیبایی هر چه تمام تر ناخن های مقاوم و مستحکمی را بکارند.

نکات مهم در رابطه با آموزش کاشت ناخن

نگین تاج بیوتی در آموزش کاشت ناخن شما را با انواع فرم ناخن آشنا می کنند و نحوه صحیح لاک زدن را آموزش می دهند. شناخت مشکلات ناخن، شناخت اختلالات ناخن، شناخت محیط کار، رنگ های لاک، نحوه برخورد با مشتریان و … از جمله نکاتی است که در آموزش کاشت ناخن شما آن را فرا خواهید گرفت.

رضایت مشتریان سالن زیبایی نگین تاج ۱۰۰%

اشتباهات رایج در اموزش کاشت ناخن

یکی از اشتباهات رایجی که بسیاری از ناخن کارها آن را نادیده می گیرند، زاویه دست مشتری در هنگام کاشت ناخن است. در صورتی که مواد موجود بر روی ناخن در اطراف آن پخش شود علاوه بر آسیب رساندن به پوست باعث هدر رفتن مواد و افزایش هزینه های شما خواهد شد.

برخی از ناخن کارها گمان می کنند که قرار دادن لایه کلفتی از لاک بر روی ناخن باعث زیباتر شدن آن می شود در صورتی که این اشتباه می تواند کیفیت کار را کاهش دهد.

برخی از افراد در هنگام مواد گذاری بر روی ناخن نیز دچار اشتباه می شوند. در دوره های آموزِش کاشت ناخن به شما نحوه مواد گذاری را به خوبی یاد می دهند.  

بهترین دوره های اموزش کاشت ناخن

بهترین دوره های آموزِش کاشت ناخن دوره هایی است که در آن تمامی فرایند آموزش را به صورت مرحله به مرحله انجام می دهند. در این دوره ها تا زمانی که هنرجو دوره های قبل را کامل یاد نگیرد وارد مرحله بعدی نخواهد شد. شما برای این که از کیفیت دوره های آموزِش کاشت ناخن اطمینان حاصل نمایید بهتر است به دنبال دوره های آموزشی تضمینی باشید.

بر اساس نظرات کاربران نگین تاج بیوتی یکی از بهترین دوره های آموزِش کاشت ناخن در شهر تهران است که از مربیان بسیار ماهر و باتجربه برای آموزش هنرجویان استفاده می کنند. این دوره های آموزشی کاملا تضمین شده بوده و کیفیت بالایی دارد.

نمونه کارهای آموزش کاشت ناخن سالن زیبایی نگین تاج بیوتی

مراحل آموزش کاشت ناخن

آموزِش کاشت ناخن مراحل مختلفی دارد که شناخت ساختمان ناخن و ابزار و مواد کاشت آن بسیار حائز اهمیت می باشد. پس از این که شما ساختمان ناخن را به خوبی شناسایی کردید و به خوبی با ابزار و مواد آن آشنا شدید باید به خوبی زیرسازی کار را انجام دهید.

پس از این که شما سطح رویی ناخن را خراش داید باید با استفاده از ابزار مناسب فرایند مواد گذاری را انجام دهید. نحوه غلظت مواد، برداشتن آن و ضخامت مواد اهمیت بسیاری دارد.

پس از آن نوبت به سوهان کشی ناخن می رسد. در این بخش باید ناهمواری های ناخن را از بین ببرید و پس از دورگیری ناخن فرم نهایی آن را شکل دهید.

در انتها نیز به شما طراحی ناخن را آموزش می دهند. آموزش این مرحله اهمیت بسیاری دارد و مربیان حرفه ای نحوه طراحی صحیح و حرفه ای ناخن را برای شما به نمایش می گذارند.

جدیدترین متدهای اموزش کاشت ناخن

نگین تاج بیوتی در دوره های خود جدیدترین متدهای اموزش کاشت ناخن را به شما آموزش می دهند. از جمله جدیدترین روش های آموزِش کاشت ناخن می توان به کاشت ناخن پودری، کاشت ناخن اکلیلی، کاشت ناخن سیلک، کاشت ناخن ژله ای، کاشت ناخن فرنچ، کاشت ناخن دوآل و کاشت ناخن مرمریت اشاره کرد. 

آموزش کاشت ناخن - نگین تاج بیوتی

هزینه دوره های آموزش کاشت ناخن

بسیاری از آموزشگاه ها بابت آموزِش کاشت ناخن هزینه بسیار بالایی را دریافت می کنند ولی نکته ای که در این میان وجود دارد بازدهی این آموزش ها می باشد. نگین تاج بیوتی یکی از معتبرترین آموزشگاه هایی است که به صورت تخصصی در زمینه آموزِش کاشت ناخن فعالیت می کنند. هزینه دوره های آموِزش کاشت ناخن در این موسسه بسیار مناسب بوده و بالاترین بازدهی را خواهد داشت.

نکته پایانی

آموزِش کاشت ناخن حرفه ای بسیار شیرین و پرطرفدار است که خانم ها برای آراستن و زیبایی از آن استفاده می کنند. کاشت ناخن امکان شکستگی و ترک های ناخن را کاهش می دهد. هنرجویان در پایان دوره های آموزِش کاشت ناخن توانایی لازم جهت کاشت و طراحی ناخن را فرا خواهند گرفت و از طریق آن درآمد بالایی را کسب می کنند.

با ما تماس بگیرید

برای یادگیری بهترین و جدیدترین متد آموزِش کاشت ناخن با مربیان نگین تاج بیوتی تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

سوالات متداول آموزش کاشت ناخن

بسیاری از آموزشگاه ها بابت آموزش کاشت ناخن هزینه بسیار بالایی را دریافت می کنند ولی نکته ای که در این میان وجود دارد بازدهی این آموزش ها می باشد. نگین تاج بیوتی یکی از معتبرترین آموزشگاه هایی است که به صورت تخصصی در زمینه اموزش کاشت ناخن فعالیت می کنند. هزینه دوره های آموزش کاشت ناخن در این موسسه بسیار مناسب بوده و بالاترین بازدهی را خواهد داشت.

در شهر تهران چندین مرکز آموزش کاشت ناخن وجود دارد که نگین تاج بیوتی یکی از بهترین آن ها به شمار می رود. تمامی هنرجویان این آموزشگاه پس از مدتی تخصص لازم برای کاشت ناخن را بدست می آورند و از این رو هنرجویان می توانند به زیبایی هر چه تمام تر ناخن های مقاوم و مستحکمی را بکارند.

2 دیدگاه دربارهٔ «آموزش کاشت ناخن»

دیدگاهتان را بنویسید

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین