آموزش میکاپ

beauty Negintaj

عناوین

پادکست آموزش میکاپ

 

آموزش میکاپ چگونه است ؟

آموزش میکاپ یک دوره ای بسیار جامع و کامل است که برای مجالس بسیار کاربرد دارد. در حال حاضر طرفداران میکاپ افزایش یافته است و از این رو با این نوع آموزش می توانید درآمد بالایی را کسب کنید. در دوره های آموزش مواردی همچون شناخت انواع فرم صورت، آموزش مدرن ترین روش میکاپ، آموزش کانتورینگ صورت، شناخت لوازم آرایشی و بهترین برند آن آموزش داده می شود.
آموزش میکاپ - نگین تاج بیوتی

۱۰ مرکز تخصصی آموزش میکاپ

پیش از آن که ۱۰ مرکز تخصصی آموزشِ میکاپ در تهران را به شما معرفی کنیم ابتدا باید ویژگی و مشخصات آموزشگاه حرفه ای و تخصصی را شناسایی کنید. میکاپ نیز مانند هر آرایش دیگری دارای ترفند خاصی است. بنابراین یکی از ویژگی های یک آموزشگاه خوب آموزش ترفندهای میکاپ می باشد. مربیان میکاپ باید این قابلیت را داشته باشند که تجربیات و تخصص خود را به هنرجویان خود منتقل کند.

 

در ابتدا پیش از ثبت نام در این دوره ها بهتر است سابقه آموزشگاه را مورد بررسی قرار دهید. پس از آن با استفاده از برنامه ریزی دقیق و حرفه ای مراحل آموزش را پیش ببرند. نگینتاج بیوتی یکی از ۱۰ مرکز تخصصی آموزشِ میکاپ در تهران است که به بهترین روش آموزش های خود را ارائه می کند.

از آنجایی که چندین مدل ارایش عروس داریم به تفکیک به بررسی آنها می پردازیم.

زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس

انتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروس 

با مراجعه به لینک های فوق می توانید نسبت به مدل ارایش عروس اطلاعات بیشتری کسب کنید.
 

انواع دوره های آموزش میکاپ

دوره های آموزشِ میکاپ به دو دسته مقدماتی و پیشرفته تقسیم می شود. در دوره های مقدماتی ابتدا اصول و قوانین اولیه میکاپ از جمله آشنایی با فرم های صورت و لوازم مخصوص میکاپ آموزش داده می شود. هنرجویان در این مرحله می توانند روش های اولیه برای شروع میکاپ را یاد بگیرند.

پس از این که هنرجویان به صورت تخصصی دوره های مقدماتی را پیشت سر گذاشتند می توانند وارد مرحله پیشرفته شوند. در دوره های آموزش پیشرفته دانشجویان به خوبی با ابزار و لوازم میکاپ آشنا هستند و بر روی اصول اولیه میکاپ مسلط می باشند. بنابراین مربیان به آن ها میکاپ و گریم عروس را نیز آموزش می دهند.

کیفیت آموزشی اهمیت بسیاری دارد و برای این که دانشجویان بتوانند به صورت مستقیم وارد بازار کار میکاپ شوند باید هر دو دوره را با موفقیت پشت سر بگذارند. بنابراین برای شرکت در دوره های آموزش باید به سراغ آموزشگاه های متخصص و باتجربه بروید.

موقعیت مکانی سالن زیبایی نگین تاج در پاسداران

نکات مهم در رابطه با آموزش میکاپ

در عصر کنونی سادگی مد است و بر روی زیبایی چهره تاثیر بسیاری می گذارد. بنابراین مربیان همواره باید به هنرجویان خود تاکید کنند که نباید میکاپ به قدری باشد که صورت را از حالت طبیعی خارج کند. اصلی که نگینتاج بیوتی بر روی آن تاکید دارد.

 

نوع میکاپ و رنگ ها باید بر اساس فرم صورت و رنگ پوست و مو تعیین شود در غیر این صورت نمی تواند زیبایی خاصی داشته باشد.

همچنین از دیگر نکات این آموزش این است که با توجه به این که میکاپ باید مدت زمان طولانی بر روی صورت باقی بماند باید هنرجویان بهترین برند لوازم آرایشی را بشناسند و از بهترین ابزار برای میکاپ استفاده کنند. علاوه بر آن زیرسازی را نیز باید اصل کار خود قرار دهند. در این حالت پوست به خوبی پوشش داده شده و عیوب آن از بین می رود و آرایش بر روی صورت بهتر قرار می گیرد.

بسیاری از میکاپ کاران تنها پوست صورت را پوشش می دهند و از پوست گردن غافل می شوند. این اشتباه باعث ایجاد دو رنگی در پوست شما شده و زیبایی آن را کاهش می دهد.

بهتر است برای میکاپ های عروس از ریمل و خط چشم های ضد آب و رژ لب های ۲۴ ساعته استفاده کنید تا آرایش شما به مرور کیفیت خود را از دست ندهد.

آموزش میکاپ - نگین تاج بیوتی

هزینه آموزش میکاپ به چه صورت است؟

قیمت در آموزشِ میکاپ اهمیت بسیاری دارد ولی مهم تر از آن کیفیت آموزش می باشد. هزینه های دریافتی از این آموزش به صورت سرفصلی محاسبه می شود. سرفصل های آموزش به دو گروه مقدماتی و پیشرفته قرار می گیرد. هزینه هر یک از این دوره ها متفاوت بوده و هر آموزشگاهی برای برگزاری دوره های آموزش خود هزینه های متفاوتی را دریافت می کنند.نگینتاج بیوتی یکی از برترین آموزشگاه های میکاپ در شهر تهران است که بهترین خدمات را با پایین ترین قیمت به شهروندان ارائه می کند. جهت اطلاع از شرایط و قیمت دوره های آموزشی نگینتاج بیوتی از طریق شماره های درج شده در سایت با این آموزشگاه تماس حاصل نمایید.

نکته پایانی

میکاپ آرتیست از جمله هنرهایی است که گریم و آرایش را بر روی صورت اجرا می کند. یک آرتیست حرفه ای ابتدا فرم و حالت صورت را شناسایی کرده و بر اساس آن بهترین متد را برای آرایش صورت انتخاب می کند. آموزشِ میکاپ یکی از راه های ورود به حرفه آرایشگری است و باید حتما در آموزشگاه های معتبر انجام شود.

 

سوالات متداول آموزش میکاپ

قیمت در آموزش میکاپ اهمیت بسیاری دارد ولی مهم تر از آن کیفیت آموزش می باشد. هزینه های دریافتی از این آموزش به صورت سرفصلی محاسبه می شود. سرفصل های آموزش میکاپ به در دو گروه مقدماتی و پیشرفته قرار می گیرد. هزینه هر یک از این دوره ها متفاوت بوده و هر آموزشگاهی برای برگزاری دوره های آموزش میکاپ خود هزینه های متفاوتی را دریافت می کنند

در ابتدا پیش از ثبت نام در دوره های آموزش میکاپ بهتر است سابقه آموزشگاه را مورد بررسی قرار دهید. پس از آن با استفاده از برنامه ریزی دقیق و حرفه ای مراحل آموزش را پیش ببرند. نگینتاج بیوتی یکی از ۱۰ مرکز تخصصی آموزش میکاپ در تهران است که به بهترین روش آموزش های خود را ارائه می کند.

دوره های آموزش میکاپ به دو دسته مقدماتی و پیشرفته تقسیم می شود. در دوره های مقدماتی ابتدا اصول و قوانین اولیه آموزش میکاپ از جمله آشنایی با فرم های صورت و لوازم مخصوص میکاپ آموزش داده می شود. هنرجویان در این مرحله می توانند روش های اولیه برای شروع میکاپ را یاد بگیرند.

2 دیدگاه دربارهٔ «آموزش میکاپ»

دیدگاهتان را بنویسید

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین