جذاب ترین مدل های میکاپ عروس

beauty Negintaj

عناوین

جذاب ترین مدل های میکاپ عروس از دغدغه های مهم و اصلی همه عروس ها می باشد. چون جشن عروسی یکی از مهم ترین جش های زندگی هر خانمی به حساب می آید، بنابراین داشتن اطلاعات در مورد جذاب ترین مدل های میکاپ عروس از واجبات برای تازه عروس ها است.

با ما همراه باشید تا جذاب ترین مدل های میکاپ عروس را به شما معرفی کنیم.

جذاب ترین مدل های میکاپ عروس - نگین تاج

میکاپ عروس

آرایشی که یک عروس برای جشن عروسی خود در آرایشگاه انجام می دهد را میکاپ عروس می گویند.میکاپ یا آرایش باعث می شود که زیبایی خانم ها بیشتر به چشم بیاید.

 آریشگر ها یا میکاپ آرتیست ها همیشه سعی دارند جذاب ترین مدل های میکاپ عروس را انجام دهند تا عروس آن ها از میکاپ و آرایش خود راضی بوده و از طرفی برای آن ها اعتبار به همراه بیاورد. آرایشگرهایی که از جذاب ترین مدل های میکاپ عروس و میکاپ های به روز و جدید در سالن خود انجام می دهند معمولا طرفدار های بیشتری دارند و سالن آن ها همیشه سر زبان ها می باشد.

انواع جذاب ترین مدل های میکاپ عروس

میکاپ انواع مختلفی دارد که هر خانمی می تواند متناسب با شرایط، رنگ پوست، موقعیت اجتماعی و جشن و مجلسی که قرار است در آن حضور داشته باشد بهترین مدل میکاپ و آرایش را انتخاب کند. ما در این مقاله نمونه هایی از جذاب ترین مدل های میکاپ عروس را برای شما آماده کرده ایم.

جذاب ترین مدل های میکاپ عروس - نگین تاج

میکاپ لایت از جذاب ترین مدل های میکاپ عروس

میکاپ لایت یک از جذاب ترین مدل های میکاپ عروس است که در سال های اخیر طرفدار های زیادی پیدا کرده و تمرکز آن بیشتر بر روی نمایان کردن زیبایی طبیعی پوست و چهره بوده، بدون اینکه از لوازم آرایشی استفاده خیلی زیادی شود. در میکاپ لایت داشتن پوست سالم و شاداب نقش بسیار مهمی دارد.

در این مدل میکاپ که بیشتر خانم ها آن را جزو جذاب ترین مدل های میکاپ عروس می دانند،  با یک مرطوب کننده رنگی و یا ضد آفتاب رنگی پوشش یکدستی را برای پوست ایجاد کرده تا شادابی پوست بیشتر نمایان شود و سپس با استفاده از یک رژ لب ملایم رنگ طبیعی لب ها را زیباتر می کنند. برای اینکه شادابی چهره بیشتر نمایان شود از یک رژگونه بسیار ملایم در میکاپ استفاده می شود.

 در میکاپ لایت حالت ابرو ها طبیعی می باشد و فقط یک لایه ریمل روی مژه ها استفاده می کنند. و در آخر چهره ای کاملا طبیعی و زیبا نمایان می شود.

سبک ایرانی از جذاب ترین مدل های میکاپ عروس

در این میکاپ با اینکه از آرایش زیادی استفاده می شود و معمولا حالت گریمی دارد ولی همچنان جزو جذاب ترین مدل های میکاپ عروس بین ایرانی ها می باشد. دلیل انتخاب این میکاپ، تغییر زیاد چهره می باشد، طوری که هیچ نقص و ضعفی در صورت نمایان نباشد.

انتخاب جذاب ترین مدل های میکاپ عروس

برای اینکه بتوانید جذاب ترین مدل های میکاپ عروس را بشناسید و بدانید کدام یک از این میکاپ ها به صورت شما می آید باید حتما قبل از مراسم عروسی خود عکس های هر کدام از این میکاپ ها را مشاهده کرده و به صورت فرمالیته قبل از عروسی، میکاپ انتخابی را روی صورت خود انجام دهید تا مطمعن شوید که بهترین تصمیم را گرفته اید.

جذاب ترین مدل های میکاپ عروس - نگین تاج

میکاپ غلیظ یا عربی و خلیجیاز جذاب ترین مدل های میکاپ عروس

همیشه جذاب ترین مدل های میکاپ عروس میکاپ لایت و اروپایی نیستند، بلکه این نوع میکاپ برای بعضی از خانم ها جزو جذاب ترین مدل های میکاپ عروس به حساب می آید و طرفدار های خاص خودش را دارد. این نوع میکاپ که از اسم آن مشخص است از مقدار زیادی لوازم آرایشی برای آرایش صورت استفاده می شود و تفاوت خیلی زیادی با میکاپ های اروپایی و لایت دارد.

بعد از اتمام این نوع میکاپ، تفاوت زیادی بین چهره طبیعی و چهره میکاپ شده ایجاد می شود. در این نوع میکاپ غلیظ معمولا اگر روی آرایش چشم ها زیاد کار شود و آرایش غلیظی روی آن ها انجام شود مثل زدن سایه اسموکی یا دودی، سعی کنید آرایش لب را ملایم تر انتخاب کنید تا زیبایی چشم ها به خوبی و بهترین شکل ممکن دیده شوند.

اما اگر تمایل دارید که روی لب ها آرایش غلیظ و جلب توجه کننده ای انجام شود باید سعی کنید آرایش چشم ها ملایم و ساده تر باشد تا جذاب ترین مدل میکاپ عروس را داشته باشید.

این موضوع به انتخاب شخصی و سلیقه آرایشی شما بستگی دارد می توانید آرایش چشم غلیظ و رژ لب خیره کننده هم انتخاب کنید.

میکاپ اروپایی از جذاب ترین مدل های میکاپ عروس

در این سال های اخیر انتخاب بیشتر عروس ها برای میکاپ جشن عروسی، میکاپ لایت اروپایی است که از جذاب ترین مدل های میکاپ عروس می باشد. این مدل به دلیل طبیعی بودن بیش از حد آن جزو میکاپ های لاکچری، با کلاس و جذاب ترین مدل های میکاپ عروس روز دنیا شناخته می شود.

در این نوع میکاپ سعی بر حفظ چهره طبیعی و دوری از ساختن چهره مصنوعی و غیر طبیعی می باشد. در این نوع آرایش خبری از استفاده کردن از کرم پودر های سنگین و سایه چشم های غلیظ و مژه مصنوعی های بزرگ نیست، همه وسایل آرایشی از نوع های سبک و ملایم انتخاب می شوند تا چهره را کاملا طبیعی و شاداب نشان دهند. در این میکاپ از رژ لب های نوود و گوشتی بیشتر استفاده می شود.

این میکاپ به دلیل اینکه چهره را عوض نکرده و از آرایش عجیب و غریب دوری کرده، هیچوقت از مد نیفتاده و همیشه جز جذاب ترین مدل های میکاپ عروس باقی می ماند.

نکته پایانی

در این مقاله با برخی از جذاب ترین مدل های میکاپ عروس آشنا شدید و می توانید بعد از مطالعه این مقاله راحت تر در مورد مدل انتخابی تصمیم بگیرید.

سالن زیبایی نگین تاج با ارائه جذاب ترین مدل های میکاپ عروس و مشاوره عالی قبل از میکاپ، شما را در جشن عروسی همراهی می کند و می توانید بهترین میکاپ را با سالن زیبایی نگین تاج تجربه کنید.

سوالات متداول جذاب ترین مدل های میکاپ عروس

آرایشی که یک عروس برای جشن عروسی خود در آرایشگاه انجام می دهد را میکاپ عروس می گویند.میکاپ یا آرایش باعث می شود که زیبایی خانم ها بیشتر به چشم بیاید.

میکاپ لایت یک از جذاب ترین مدل های میکاپ عروس است که در سال های اخیر طرفدار های زیادی پیدا کرده و تمرکز آن بیشتر بر روی نمایان کردن زیبایی طبیعی پوست و چهره بوده، بدون اینکه از لوازم آرایشی استفاده خیلی زیادی شود. در میکاپ لایت داشتن پوست سالم و شاداب نقش بسیار مهمی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین