زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس

beauty Negintaj

عناوین


زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس در سالن زیبای نگین تاج انجام می شود. در حال حاضر انتخاب زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس جزو دغدغه های اصلی خانوم هایی است که به مراسم عروسی خود نزدیک تر می شوند.

هر دختری دوست دارد در روز عروسی خود در زیباترین حالت ممکن مانند یک ملکه ظاهر شود. این شب برای خانوم ها جزو ماندگار ترین شب های زندگیشان می باشد. از همین رو در این روز خانوم ها می خواهند زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس را انجام داده و تا ابد خاطره زیبای آن روز را در ذهن خود نگه دارند.

 در ادامه می خواهیم چند نمونه از از زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس را به شما معرفی کنیم. پس برای کسب آگاهی بیشتر در این زمینه همراه ما باشید.

زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس - نگین تاج بیوتی

زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس به شیوه اروپایی

از جمله زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس مدل اروپایی است. آرایش و میکاپ اروپایی به آرایشی لایت و زیبا گفته می شود که علی رغم آرایش زیبا و ملیح چهره شما را تا حد زیادی تغییر می دهد.

در میان زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس مدل اروپایی جزو محبوب ترین مدل های آرایشی است، که در سالن های آرایشگاهی بسیاری انجام می شود. در مدل آرایش اروپای تمرکز میکاپ آرتیست بیشتر روی چشم ها است، در این مدل سعی می شود حالت چشم ها زیبا و جذاب به نظر آید.

خط چشم های پهن و آرایش های غلیظ در زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس  به شیوه اروپایی جایی ندارد، به جای آن از کانتورینگ استفاده زیادی می گردد. استفاده از کانتورینگ در این مدل میکاپ برای اصلاح سازی فرم صورت انجام گرفته و از این طریق فرم صورت زیباتر به نظر رسیده و نواقص آن پوشیده می شود.

برای سایه در زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس از سه رنگ که با تناژ پوستی فرد همخوانی داشته باشد، استفاده می گردد. این سه رنگ می بایست به خوبی با یک دیگر مکمل شوند، علاوه بر آن رنگ هایی که برای رژ گونه مورد استفاده قرار می گیرد نیز رنگ هایی کم رنگ و محو مانند هلویی می باشند. در زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس رنگ رژ لب نیز می بایست با رنگ لب همخوانی داشته باشد.

زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس به شیوه ایرانی

آرایش ایرانی را می توان زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس دانست، آرایش ایرانی معمولا از آرایش های عربی ساده تر و از آرایش های کره ای غلیظ تر می باشد.

در زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس به شیوه ایرانی به چهره فرد توجه بیشتری می گردد. برای مثال در صورتی که چشمان فرد کوچک باشد میکاپ آرتیست روی چشم های او مانور بیشتری می دهد. یا آنکه اگر لب های فرد نازک و کوچک است سعی می شود که فرم لب های او اصلاح گردد.

در زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس معمولا بین آرایش چشم و لب تضاد وجود دارد، برای مثال اگر آرایش چشم ها غلیظ باشد معمولا رنگ رژ لب کم رنگ و نود است، اما اگر چشم ها آرایش لایتی داشته باشند معمولا از رنگ های جیغ مانند قرمز، بنفش برای رژ لب استفاده می شود.

زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس به شیوه هندی

آرایش های هندی یا به طور کلی آرایش های شرقی جزو زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس می باشند، این مدل از آرایش ها طرافداران بسیاری دارد. در این مدل آرایش از رنگ های گرم برای آرایش و میکاپ عروس استفاده می گردد. برای مثال رنگ رژ لب در میان تناژ های قرمز و صورتی پررنگ انتخاب می شود. در آرایش چشم نیز معمولا خط چشم هایی کشیده و بلند و سایه های طلایی یا نقره ای رنگ استفاده می گردد.

زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس به شیوه شاین دار

این مدل معمولا مورد پسند عروس های کم سن و سال می باشد، در این مدل از سایه های شاین دار و رژ لب های براق استفاده می گردد. در این مدل های­لایتر و به طور کلی لوازم آرایشی های شاین دار و براق نقش پر رنگی دارند.

میکاپ خلیجی یا عربی

میکاپ های عربی را نمی توان جزو زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس به شمار آورد، چرا که  این مدل جزو قدیمی ترین مدل های آرایشی می باشد. در میکاپ خلیجی تمرکز میکاپ آرایتست بر روی چشم است، از همین رو در مدل آرایش خلیجی سایه های رنگی و غلیظ استفاده می گردد، و حالت ابروها بسیار نازک هستند. رنگ های گرم کاربرد بسیاری در مدل آرایش خلیجی داشته و لب ها به صورت قلوه ای و بزرگ آرایش می شوند.

آرایش عروس به شیوه کره ای

آرایش کره ای به طور کلی بسیار طبیعی می باشد، در این مدل معمولا خبری از سایه های آنچنانی و رژ لب های پررنگ نیست. در زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس به شیوه کره ای معمولا تمرکز بر روی سفید و یک دست نشان دادن پوست صورت است. در این مدل آرایش کرم پودر و کانسیلر اهمیت بالایی داشته و معمولا سایه هایی محو روی چشم ها اجرا می شود. آرایش لب در این شیوه مخصوصا در قسمت های بالایی به صورت محو انجام می گردد.

آرایش فشن

این مدل را می توان جزو جدید ترین و زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس دانست، در این مدل از سایه های لایت، شاین دار و رنگی به صورت همزمان استفاده می شود. می توان گفت آرایش فشن ترکیبی از آرایش اروپایی با آرایش شرقی بوده که برای انجام آن میکاپ آرتیست می بایست توانایی بالایی داشته باشد.

زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس - نگین تاج

باید ها و نباید ها در زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس

برای داشتن زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس در روز عروسی خود به نکاتی که در زیر ذکر می شود دقت کنید:

  1. سعی کنید رنگ کرم پودر خود را مناسب با تناژ پوستی خود انتخاب کنید.
  2. حالت نچرال ابروهای خود را حفظ کرده و خیلی آن ها را نازک نکنید.
  3. به هیچ عنوان از مژه مصنوعی های بسیار بلند استفاده نکنید.
  4. شینیون های ساده زیبایی بیشتری به شما می بخشد، پس استفاده از شینیون های شلوغ و پر دردسر را خط بزنید.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس آشنا سازیم. جدیدترین و تازه ترین مدل های میکاپ عروس در سالن زیبایی نگین تاج توسط حرفه ای ترین میکاپ آرتیست های ایران انجام می شود، پس با خیالی آسوده برای داشتن آرایشی زیبا در روز عروسی خود می توانید به سالن آرایشگاهی نگین تاج مراجعه کنید.

 سوالات متداول زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس

در میان زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس مدل اروپایی جزو محبوب ترین مدل های آرایشی است، که در سالن های آرایشگاهی بسیاری انجام می شود. در مدل آرایش اروپای تمرکز میکاپ آرتیست بیشتر روی چشم ها است، در این مدل سعی می شود حالت چشم ها زیبا و جذاب به نظر آید.

در زیباترین مدل میکاپ آرایش عروس به شیوه ایرانی به چهره فرد توجه بیشتری می گردد. برای مثال در صورتی که چشمان فرد کوچک باشد میکاپ آرتیست روی چشم های او مانور بیشتری می دهد. یا آنکه اگر لب های فرد نازک و کوچک است سعی می شود که فرم لب های او اصلاح گردد.

در میکاپ خلیجی تمرکز میکاپ آرایتست بر روی چشم است، از همین رو در مدل آرایش خلیجی سایه های رنگی و غلیظ استفاده می گردد، و حالت ابروها بسیار نازک هستند. رنگ های گرم کاربرد بسیاری در مدل آرایش خلیجی داشته و لب ها به صورت قلوه ای و بزرگ آرایش می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین