پدیکور

beauty Negintaj

عناوین
پدیکور روشی است که برای از بین بردن پوست های مرده مورد استفاده قرار می گیرد. با این کار شما زیبایی را برای خود به ارمغان خواهید آورد. حذف گوشت های اضافی اطراف ناخن و پا می تواند زیبایی شما را افزایش دهد و کیفیت اعتماد به نفس شما را چندین برابر کند.
پدیکور - نگین تاج بیوتی

پدیکور پا

در واقع این روش به منظور برداشتن پوست های اضافی اطراف ناخن و کف پا مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین با این کار گردش خون در چا افزایش می یابد و بدین صورت پوست های سفت از بین می رود و می توانید راحت تر راه بروید و در هنگام حرکت دردی را احساس نخواهید کرد.

پدیکور ناخن

این روش بر روی ناخت های دست و پا انجام می شود و گوشت های اضافی اطراف ناخن دست و پا را حذف می کند. امروزه این گار در آرایشگاه های مختلف و با ابزارهای مختلفی انجام می شود و ساختار آن را تغییر می دهد.

پدیکور کف پا

این روش که با نام کفسابی پا نیز شناخته می شود، لایه های مرده پوست برداشته می شود و شما احساس سبکی و راحتی خواهید داشت. همچنین با آبرسانی پا پوست نرم و درخشان می شود. این کار از نظر بهداشتی نیز بسیار مناسب بوده و تمامی آلودگی های کف پا را از بین می برد و ضدعفونی می شود.

مانیکور و پدیکور چیست

مانیکور و پدیکور در واقع روشی از جمله خدماتی است که در سالن های زیبایی انجام می شود. مانیکور روشی مراقبتی جهت زیباسازی انگشت های دست و پا می باشد و می توان آن را در خانه و یا در آرایشگاه انجام داد. پس از آن با استفاده از ماسک ها آبرسانی به پوست صورت گرفته و پوست لایه برداری می شود.

کف سابی پا

کفسابی پا برای افرادی که دارای پاشنه های ترک خورده و کف پایی خشک هستند مورد استفاده قرار می گیرد. کف پاهای خشک و ترک خورده آلودگی بیشتری را به خود جذب می کند و از این رو با این کار راه رفتن برای شما راحت تر خواهد شد.

پدیکور پا با کوکتل

کوکتل ها توپک های دست سازی می باشد که با انفجار خود جوششی ایحاد کرده و باعث معطر شدن فضا می شود. این توپک ها حاوی نمک دریا و مواد گیاهی و روغن مخصوصی می باشد. بدر این حالت رطوبت و چربی مورد نیاز برای پا تامین خواهد شد.

بهترین مرکز پدیکور در تهران

نگینتاج بیوتی یکی از برترین و معتبرترین مراکز انجام پدیکورهای مختلفی است که از خدمات خود پشتیبانی می کند. در این روش از بهترین مواد و بهترین روش استفاده می شود و کیفیت آن تضمین شده می باشد.

 

۱۰ مرکز تخصصی پدیکور در تهران

نگینتاج بیوتی یکی از ۱۰ مرکز زیباسازی پا و ناخن است که از بهترین متریال بهره می برد. این مرکز باکیفیت بالای خود توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب کند. شما می توانید نمونه کار قبل و بعد را در این سایت مشاهده کنید.

بهترین مرکز پدیکور در پاسداران

پدیکور پاسداران یکی از روش های بسیار جامع و کاربردی برای مراقبت از دست و پا به شمار می رود. با این کار از شیوع بسیاری از بیماری ها جلوگیری کرده و تمرکز شما را چندین برابر خواهد کرد. این روش درمانی تمامی عفونت های پوستی را از بین برده و کیفیت را برای آن به ارمغان می آورد. پدیکور پاسداران بین ۳۰ تا ۹۰ دقیقه زمان می برد و از مواد مختلفی برای این کار استفاده می شود.

انواع روش های پدیکور

این کار با روش های مختلفی انجام می شود که از جمله رایج ترین آن ها می توان به کلاسیک یا معمولی، آسیا، فرانسوی، با ژل، با شکلات، مارگاریتا، سنگی و ماهی اشاره کرد. در هر یک از این روش ها از ابزار خاصی استفاده می شود و انتخاب مناسب ترین روش به استادکار بستگی دارد.

با مراجعه به لینک های زیر می توانید نسبت به مدل پدیکور اطلاعات بیشتری کسب کنید.

طرز استفاده از ابزار پدیکور چگونه است؟

 

مرکز تخصصی پدیکور ناخن دروس

در حال حاضر مراکز بسیاری انواع خدمات مانیکور و پدیکور را به مشتریان خود ارائه می دهند که مرکز تخصصی پدیکور ناخن دروس از نظر کاربران به عنوان یکی از برترین مراکز شناخته شده است. در این مرکز اساتیدی بسیار باتجربه و متخصص مشغول به کار هستند که کیفیت کار آن ها تضمین شده می باشد. جهت رزرو وقت مشاوره و یا کسب اطلاعات بیشتر از این مرکز با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

موقعیت مکانی سالن زیبایی نگین تاج 

میزان ماندگاری پدیکور

این روش ماندگاری بالایی دارد. ولی برای این که تاثیرات این کار عمیق تر شود باید به صورت ماهانه این کار تمدید شود. ولی به طور کلی نحوه انجام و مواد به کار رفته در آن بر روی میزان ماندگاری کفسابی تاثیر می گذارد.

بهترین مواد برای پدیکور

همیشه نمی توان گفت که کفسابی پا می تواند تاثیرات مثبتی بر روی پوست پا بگذارد. گاهی انجام این کار با مواد بی کیفیت و نامرغوب باعث تولید سم شده و بیماری و عفونت را به دنبال دارد. به همین دلیل همواره توصیه می شود که تمامی فرایندهای آرایشی را در مراکز معتبر و زیر نظر اساتید حرفه ای انجام دهید.

نحوه انجام پدیکور

کفسابی به روش های مختلفی انجام می شود و برای این که تاثیرگذاری این روش افزایش یابد باید تمامی مراحل به ترتیب و به صورت اصولی صورت گیرد. از جمله این مراحل می توان به مرطوب کردن پا در آب، استفاده از کوکتل و مواد گیاهی، لایه برداری پوست، تقویت آن و … اشاره کرد. نگینتاج بیوتی یکی از مراکز بسیار معتبر در زمینه انجام انواع روش های مانیکور و پدیکور است که شما می توانید با اطمینان کامل این فرایند را به این مرکز بسپارید.

پدیکور - نگین تاج بیوتی

مزایا و معایب انجام پدیکور

این روش مزایای بسیاری را به دنبال دارد که مهم ترین آن ها عبارت است از:

افزایش گردش خون

بهبود سلامت ناخن ها

نرم شدن پوست دست و پا

زیبایی پوست و سلامت بدن

به طور کلی می توان گفت این روش زیباسازی پوست تمامی عیوب و خشکی آن را از بین برده و باعث نرمی و لطافت پوست کف پا می شود. نگینتاج بیوتی یکی از مراکز تضمینی مانیکور و پدیکور است که به بهترین روش این فرایند را انجام می دهد.

نکات مهم در رابطه با مراقبت های بعد از انجام پدیکور

استفاده از اسکراب های کرمی را فراموش نکنید تا موهای شما مرطوب شود.

پاها را ماساژ دهید و آن ها را با استفاده از کرم های مخصوص آبرسانی کنید.

از خیس شدن طولانی مدت پاها خودداری کنید.

پاهای خود را به صورت مرتب ضدعفونی نمایید.

از کفش های استاندار و مرغوب جهت پیاده روی استفاده کنید.

قیمت پدیکور به چه صورت است

قیمت این روش کفسابی به نحوه اجرای آن و کیفیت انجام آن بستگی دارد. نگینتاج بیوتی یکی از مراکز آرایشی بسیار معتبر است که قیمت پدیکور در این مرکز با منصفانه ترین قیمت انجام می پذیرد. جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

نکته پایانی

پدیکرو روشی درمانی برای پاها می باشد که با از بین بردن لایه پوست های مرده کف پا تنس و گردش خون در پاها را افزایش داده و پاها را نرم و لطیف می کند. این کار آرامش بسیاری به شما می دهد و پاهای شما را زیبا و درخشان می کند.

سوالات متداول:

پدیکور روشی است که برای از بین بردن پوست های مرده مورد استفاده قرار می گیرد. با این کار شما زیبایی را برای خود به ارمغان خواهید آورد. حذف گوشت های اضافی اطراف ناخن و پا می تواند زیبایی شما را افزایش دهد و کیفیت اعتماد به نفس شما را چندین برابر کند.

این روش مزایای بسیاری را به دنبال دارد که مهم ترین آن ها عبارت است از:

افزایش گردش خون

بهبود سلامت ناخن ها

نرم شدن پوست دست و پا

قیمت این روش کفسابی به نحوه اجرای آن و کیفیت انجام آن بستگی دارد. نگین تاج بیوتی یکی از مراکز آرایشی بسیار معتبر است که قیمت پدیکور در این مرکز با منصفانه ترین قیمت انجام می پذیرد. جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین