کاشت ناخن مستطیلی

beauty Negintaj

عناوین

کاشت ناخن مستطیلی از روش های پر طرفدار و محبوب کاشت ناخن است. این مدل را می توان هم به صورت کوتاه و هم به صورت بلند با توجه به سلیقه فرد انجام داد.

به علت آنکه این مدل به دو صورت کوتاه و بلند انجام می شود برای فرم دست های مختلفی مناسب است. در این مطلب قصد داریم شما را با مدل کاشت ناخن مستطیلی بیشتر آشنا کنیم. همراه ما باشید.

کاشت ناخن مستطیلی - نگین تاج

طراحی و کاشت ناخن مستطیلی

امروزه کاشت ناخن یکی از روش هایی است که به کمک آن می توان دست هایی زیبا و جذاب داشت. روش کاشت ناخن مستطیلی نیز جزو محبوب ترین و پرطرفدار ترین روش های کاشت ناخن است که در سالن های زیبایی انجام می شود.

با استفاده از این مدل کاشت ناخن می توانید فرم ناخن های خود را اصلاح کرده به شرط آنکه برای انجام آن به یک ناخن کار حرفه ای مراجعه کنید. در این صورت مطمئن باشید که نتیجه کار شما را شگفت زده خواهد کرد.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که علاوه بر زیبایی صورت به زیبایی دستان خود اهمیت می دهید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتما کاشت ناخن مستطیلی را برای یک بار هم که شده امتحان کنید. این مدل کاشت ناخن زیبایی فراوانی به دست های شما می بخشد.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که علاوه بر زیبایی صورت به زیبایی دستان خود اهمیت می دهید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتما کاشت ناخن مستطیلی را برای یک بار هم که شده امتحان کنید. این مدل کاشت ناخن زیبایی فراوانی به دست های شما می بخشد.

مدل کاشت ناخن مستطیلی برای چه مدل فرم دستی مناسب است؟

همانطور که در بالا گفته شد این مدل کاشت ناخن را می توان به دو صورت بلند و کوتاه انجام داد. معمولا این مدل برای تمامی دست ها مناسب بوده و می توان با توجه به فرم دست بلندی و کوتاهی آن را تنظیم کرد.

برای مثال در صورتی که دست های شما بلند و کشیده است، می توانید کاشت ناخن مستطیلی کوتاه انجام دهید. معمولا برای دست های کشیده ناخن های کوتاه قشنگ تر و جذاب تر است مگر آنکه خود فرد علاقه داشته باشد ناخن هایی بلند داشته باشد.

علاوه بر آن طراحی و کاشت ناخن مستطیلی برای دست هایی که تپل و کوچک هستند نیز می تواند مناسب باشد، به شرط آنکه از مدل بلند آن استفاده گردد. به کمک  کاشت مستطیلی بلند برای دست های کوچک و تپل می توانید آن ها را زیبا و کشیده نشان دهید.

چه افرادی می توانند از کاشت ناخن مستطیلی استفاده کنند؟

در صورتی که از مدل کاشت ناخن مستطیلی کوتاه استفاده شود هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت.به طور کلی ناخن های کوتاه زیبایی طبیعی تری به دستان شما می بخشند و فرم دست های شما را زیباتر می کنند. در استفاده از ناخن های کاشت کوتاه هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد، خانوم های شاغل که معمولا استایل آن ها زیر ذره بین است نیز می توانند از مدل کاشت کوتاه برای خودشان استفاده کنند.

کاشت ناخن مستطیلی - نگین تاج

 این مدل به هیچ عنوان در محیط کاری جلب توجه نمی کند و با استفاده از طرح و رنگ ساده می توان آن را زیبا تر کرد. برای مثال رنگ های نود که رنگی مشابه با بیس ناخن دارند یا طرح های مینیمال و ساده می تواند مناسب ترین انتخاب برای خانوم های شاغلی باشد که علاقه زیادی به کاشت ناخن دارند.

مناسب ترین طراحی و رنگ لاک برای کاشت ناخن مستطیلی

از آن جایی که کاشت ناخن مستطیلی هم به صورت بلند و هم به صورت کوتاه انجام می شود، می توان رنگ لاک ها و طراحی های مختلفی را روی آن اجرا کرد. برای مثال می توان از رنگ های نود مانند شیری، کرمی، سبز یشمی و یا از رنگ های بسیار جیغ مانند قرمز گوجه ای، اناری و … روی کاشت ناخن مستطیلی خود امتحان کنید. این مدل کاشت ناخن به سادگی با طراحی ها و لاک های مختلفی مانند لاک های شاین دار، مات و یا براق قابل استفاده بوده و هیچ گونه محدودیتی برای آن وجود نخواهد داشت.

 در صورتی که از کاشت ناخن مستطیلی بلند استفاده کنید امکان اجرا و پیاده سازی طرح ها بر روی آن راحت تر می باشد، چرا که بیس کار بزرگ تر بوده و دست ناخن کار برای اجرای طرح های مختلف باز تر است.

طرح های مناسب برای کاشت ناخن مستطیلی

از آن جایی که هیچ گونه محدودیتی برای استفاده از لاک ها و طرح های مختلف در کاشت ناخن مستطیلی وجود ندارد، ممکن است شما هنگام انتخاب طرح و لاک مناسب دچار سردرگمی شوید. از همین رو تصمیم گرفته ایم در ادامه برخی از مناسب ترین طرح ها و مدل ها برای کاشت ناخن مستطیلی را به عنوان ایده به شما عزیزان معرفی کنیم:

  • طرح ابرو بادی برای کاشت ناخن مستطیلی:

طراحی ابرو بادی یکی از جدید ترین طرح هایی است که امروزه استفاده می شود. معمولا افرادی که به طرح های خاص تمایل دارند به این مدل علاقه مند می گردند. طرح ابرو بادی هم می تواند با رنگ های متضاد و هم با رنگ های هم تناژ انجام شود.

  • فرنچ برای کاشت ناخن مستطیلی:

پر طرفدار ترین طرح برای انواع کاشت ناخن فرنچ است، این طرح هم برای ناخن های کوتاه و هم برای ناخن های بلند مناسب می باشد. فرنچ ناخن طرحی است که هیچگاه از مد نمی افتد، این طرح بسیار زیبا و باکلاس بوده و برای تمامی مدل ناخن های کاشت مناسب است.

  • استفاده از رنگ های پاستیلی و شاد:

از جمله ترند های تابستانه استفاده از رنگ های پاستیلی و شاد است. این رنگ ها معمولا برای کاشت ناخن مستطیلی کوتاه مناسب تر بوده و جلوه ای زیبا به دستان شما می بخشد.

  • ژلیش هلویی:

ژلیش از جمله متد های محبوب کاشت ناخن است، در ژلیش هلویی رنگ ناخن کاشت شده شباهت زیادی با رنگ ناخن طبیعی دارد. این مدل برای ناخن های کوتاه بسیار مناسب بوده و جزو بهترین انتخاب ها برای خانوم های کارمند و دانشجو می باشد.

 

سخن آخر

در این مطلب سعی داشتیم شما را با کاشت ناخن مستطیلی آشنا کرده و طرح هایی که برای این مدل ناخن مناسب می باشد را به شما معرفی کنیم. همانطور که گفته شد این مدل را می توان در اندازه های مختلفی پیاده سازی کرد، این مدل برای فرم دست های مختلفی مناسب بوده و در استفاده از آن محدودیتی وجود ندارد.

سالن زیبایی نگین تاج یکی از معتبر ترین و بهترین سالن های زیبایی است که در آن امکان کاشت ناخن مستطیلی و متدهای دیگر کاشت وجود دارد. شما می توانید با خیالی آسوده از خدمات و سلامت ناخن هایتان به این سالن مراجعه کرده و زیبایی را به دستان خود هدیه کنید.

 

سوالات متداول کاشت ناخن مستطیلی

این مدل کاشت ناخن را می توان به دو صورت بلند و کوتاه انجام داد. معمولا این مدل برای تمامی دست ها مناسب بوده و می توان با توجه به فرم دست بلندی و کوتاهی آن را تنظیم کرد.

برای مثال در صورتی که دست های شما بلند و کشیده است، می توانید کاشت ناخن مستطیلی کوتاه انجام دهید. معمولا برای دست های کشیده ناخن های کوتاه قشنگ تر و جذاب تر است مگر آنکه خود فرد علاقه داشته باشد ناخن هایی بلند داشته باشد.

در صورتی که از مدل کاشت ناخن مستطیلی کوتاه استفاده شود هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت.به طور کلی ناخن های کوتاه زیبایی طبیعی تری به دستان شما می بخشند و فرم دست های شما را زیباتر می کنند.

از آن جایی که کاشت ناخن مستطیلی هم به صورت بلند و هم به صورت کوتاه انجام می شود، می توان رنگ لاک ها و طراحی های مختلفی را روی آن اجرا کرد. برای مثال می توان از رنگ های نود مانند شیری، کرمی، سبز یشمی و یا از رنگ های بسیار جیغ مانند قرمز گوجه ای، اناری و … روی کاشت ناخن مستطیلی خود امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین