کاشت ناخن گرد کوتاه

Beauty Negintaj

عناوین

کاشت ناخن گرد کوتاه یکی از پرطرفدارترین روش ها برای کاشت ناخن می باشد. ناخن های گرد و کوتاه حالتی نچرال و زیبا دارند و بعد از کاشت به این روش نمی توان آن ها را از ناخن های اصلی تشخیص داد.

از همین رو بسیاری از خانم ها مدل کاشت ناخن گرد کوتاه را برای زیبایی بیشتر دستان خود انتخاب می کنند. در ادامه اطلاعات بیشتری در خصوص این مدل به شما عزیزان ارائه خواهیم داد. همراه ما باشید!

کشت ناخن کوتاه - نگین تاج بیوتی
طراحی و کاشت ناخن گرد کوتاه

کاشت ناخن گرد کوتاه یکی از راحت ترین و سریع ترین روش ها برای یکدست کردن و زیباتر کردن ناخن ها به شمار می رود. در این روش به دلیل کوتاه بودن ناخن های کاشت شده و گرد بودن آن، ظاهر ناخن حتی پس از کاشت هم حالت طبیعی خود را حفظ می کند. اگر شما برای انجام این مدل به یک ناخن کار ماهر مراجعه کنید، از نتیجه انجام آن شگفت زده خواهید شد.

در حقیقت بسیاری از خانم های خوش سلیقه و با کلاس مدل کاشت ناخن گرد کوتاه را به مدل های بلند و غیر طبیعی ترجیح می دهند. چرا که این ناخن ها اندازه ای طبیعی داشته و به صورت کاملا مرتب هستند. از همین رو می توانند زیبایی دست افراد را دو چندان کنند.

مدل کاشت ناخن گرد کوتاه برای چه افرادی مناسب است؟

اگرچه مدل کاشت ناخن گرد کوتاه تغییرات آنچنانی در فرم ناخن ها به وجود نمی آورد، اما همین مرتب تر شدن و یک دست شدن ناخن ها زیبایی طبیعی دلنشینی دارد و فرم دست ها و انگشتان را زیباتر می کند.

به طور کلی هیچ محدودیتی در کاشت ناخن گرد کوتاه برای افراد وجود ندارد و همه می توانند از این مدل برای زیبایی بیشتر ناخن های خود استفاده کنند. اما افرادی که انگشتان ظریف و کشیده دارند بهتر است این روش را برای کاشت ناخن های خود انتخاب نمایند. چرا که مدل های بلندتر انگشتان آن ها را لاغرتر نشان خواهد داد.

مدل کاشت ناخن گرد کوتاه حتی برای خانم های کارمند و شاغل هم مناسب است و هیچ محدودیتی در استفاده از آن برای اینگونه افراد وجود ندارد. چرا که این مدل به دلیل کوتاه و طبیعی بودن به هیچ عنوان جلب توجه نخواهد کرد. البته معمولا به خانم های کارمند توصیه می شود رنگ و طرح ساده ای برای کاشت ناخن خود انتخاب کنند. مثلا طرح های مینیمال و رنگ های نود که به بیس ناخن نزیک تر هستند بهترین انتخاب برای این خانم ها به شمار می روند.

کاشت ناخن گرد کوتاه - نگین تاج بیوتی
بهترین طراحی و رنگ لاک برای کاشت ناخن گرد کوتاه

برای کاشت ناخن گرد کوتاه و طراحی ان می توانید از انواع لاک های مختلف با هر رنگی که دوست داشتید استفاده کنید. مثلا شما می توانید از رنگ های جیغ مثل قرمز و زرشکی گرفته تا رنگ های نود و بسیار کمرنگ را روی ناخن های گرد و کوتاه خود امتحان کنید. این مدل به راحتی برای تمام رنگ لاک ها و تمام مدل ها مثل براق، مات، اکلیلی و… قابل استفاده است و بعد از کاشت ناخن گرد کوتاه هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ و طرح ناخن های خود نخواهید داشت.

طرح های پیشنهادی برای کاشت ناخن گرد کوتاه

همانطور که در بخش قبلی گفتیم، انتخاب لاک و طراحی برای کاشت ناخن گرد کوتاه هیچ محدودیتی ندارد و شما می توانید از هر طرحی که دوست داشتید روی ناخن هایتان استفاده کنید.

ما در این قسمت تعدادی از پرطرفدارترین و جدیدترین مدل های کاشت ناخن گرد کوتاه را به شما معرفی خواهیم کرد که می توانید از آن ها ایده بگیرید:

• کاشت ناخن گرد کوتاه با روش ابروبادی:‏

این مدل از طراحی ناخن جدید بوده و ظاهری منحصر به فرد و دارد. افرادی که همواره به دنبال طراحی های خاص می گردند و می خواهند متفاوت از دیگران باشند، به این مدل علاقه خاصی نشان می دهند. ایجاد طرح ابروبادی روی ناخن هم با رنگ های هم تناژ و هم با رنگ های متضاد امکان پذیر می باشد. 

• کاشت ناخن گرد کوتاه فرنچ:‏

فرنچ یکی از پرطرفدارترین طرح­های ناخن است که هم برای ناخن های بلند و هم برای ناخن های کوتاه قابل استفاده می باشد. فرنچ ناخن هیچوقت از مد نمی افتد و یک طرح با کلاس و زیبا برای طراحی ناخن به شمار می رود.

• کاشت ناخن گرد کوتاه با رنگ های شاد و پاستلی:‏

ترکیب رنگ های شاد و پاستلی برای ناخن، یکی از ترندهای تابستان امسال است و انجام آن روی ناخن های کوتاه بسیار مینیمال و جذاب خواهد بود. به شما پیشنهاد می کنیم یکبار هم که شده این مدل را برای طراحی و کاشت ناخن گرد کوتاه امتحان کنید!

• کاشت ناخن گرد کوتاه با ژلیش هلویی:‏

ژلیش یکی از متدهای کاشت ناخن می باشد که در آن، رنگ ناخن های کاشت شده تا حد زیادی به رنگ طبیعی ناخن شباهت دارد. این روش طراحی و کاشت ناخن گرد کوتاه بهترین گزینه برای خانم های شاغل و کارمند و همچنین دانشجویان به شمار می رود.

• کاشت ناخن گرد کوتاه با طرح های هندسی: ‏

برای این مدل از طراحی ناخن، ابتدا یک لاک نود روی ناخن ها کشیده شده و سپس طرح های هندسی مختلفی روی ناخن ایجاد می شود. این روش در عین سادگی بسیار جذاب و خاص می باشد و زیبایی ناخن ها را دو چندان می کند.

طرح های هندسی روی ناخن های گرد و کوتاه جلوه بیشتری دارند تا ناخن های بلند یا مربعی و نوک تیز، به همین دلیل این روش به افرادی که ناخن های گرد و کوتاه دارند توصیه می شود.

کاشت ناخن گرد کوتاه - نگین تاج بیوتی

نکته پایانی

در این مطلب سعی کردیم شما را با کاشت ناخن گرد کوتاه و مزایای آن اشنا کرده و تعدادی از زیباترین طرح های ان را به شما معرفی کنیم. این روش برای همه افراد مناسب است و حتی اگر یک خانم شاغل یا دانشجو هستید، می توانید این روش را برای زیباتر کردن ناخن های خود انتخاب کنید.

در سالن زیبایی نگین تاج امکان کاشت ناخن گرد کوتاه و سایر متدهای کاشت وجود دارد. شما می توانید از کیفیت انجام کاشت در این مرکز اطمینان کامل داشته و خیالتان از بابت زیبایی و سلامت ناخن هایتان راحت باشد.

سوالات متداول کاشت ناخن گرد کوتاه

به طور کلی هیچ محدودیتی در کاشت ناخن گرد کوتاه برای افراد وجود ندارد و همه می توانند از این مدل برای زیبایی بیشتر ناخن های خود استفاده کنند.

مدل کاشت ناخن گرد کوتاه حتی برای خانم های کارمند و شاغل هم مناسب است و هیچ محدودیتی در استفاده از آن برای اینگونه افراد وجود ندارد. چرا که این مدل به دلیل کوتاه و طبیعی بودن به هیچ عنوان جلب توجه نخواهد کرد.

ترکیب رنگ های شاد و پاستلی برای ناخن، یکی از ترندهای تابستان امسال است و انجام آن روی ناخن های کوتاه بسیار مینیمال و جذاب خواهد بود. به شما پیشنهاد می کنیم یکبار هم که شده این مدل را برای طراحی و کاشت ناخن گرد کوتاه امتحان کنید!

فرنچ یکی از پرطرفدارترین طرح­های ناخن است که هم برای ناخن های بلند و هم برای ناخن های کوتاه قابل استفاده می باشد. فرنچ ناخن هیچوقت از مد نمی افتد و یک طرح با کلاس و زیبا برای طراحی ناخن به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین