جدیدترین متد کاشت ناخن سال 2022

beauty Negintaj

عناوین

جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ یکی از سوالات پرتکرار خانم های خوش استایل و طرفدار مد و فشن است. همانطور که می دانید، کاشت ناخن یکی از تکنیک های زیبایی دست و ناخن ها به شمار می رود و به خانم ها کمک می کند ناخن هایی یک دست، مقاوم و جذاب داشته باشند.

در ادامه شما را با جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ اشنا خواهیم کرد. پس اگر شما هم به زیبایی دستان خود اهمیت می دهید، تا انتهای مطلب همراه ما باشید!

جدیدترین متد کاشت ناخن سال 2022 - نگین تاج

اشنایی کلی با کاشت ناخن

همانطور که در ابتدای مطلب هم اشاره کردیم، اکثر خانم ها به دنبال جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ هستند.

کاشت ناخن به اضافه کردن مواد خاص روی ناخن گفته می شود که طی این کار، مقاومت ناخن ها بیشتر شده و به صورت یک دست و مرتب در می ایند. این روش معمولا برای افرادی که ناخن های نامرتبی دارند، صدف ناخن آن ها ریز است و یا جنس ناخنشان شکننده بوده و نمی توانند آن را بلند نگه دارند مناسب می باشد. اما به طور کلی هیچ محدودیتی در استفاده از این تکنیک وجود ندارد و تمام افراد می توانند ناخن های خود را با این روش زیباتر کنند.

در حال حاضر متدهای زیادی برای کاشت ناخن به وجود آمده اند و انتخاب جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ از میان لیست متدهای موجود به نظر متقاضیان بستگی دارد. انتخاب رنگ لاک و یا طرح روی کاشت ناخن هم کاملا سلیقه ای بوده و با توجه به خواسته خود شخص انجام می شود.

کاشت ناخن به ابزارهای خاصی نیاز داشته و متدها روش های مختلفی دارد که در ادامه مدل های ترند و جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

 

روش های کاشت ناخن

به طور کلی روش های کاشت ناخن به دو نوع کلی تقسیم می شوند:

 1. کاشت ناخن با مواد پودری
 2. کاشت ناخن با مواد ژله ای

جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ و ترندهای مختلف کاشت ناخن هم زیرمجموعه ای از همین دو دسته خواهند بود.  

ترندهای کاشت ناخن و جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲

نمونه هایی از جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ شامل موارد زیر هستند:

۱ – متد کاشت ناخن پودری:

کاشت ناخن پودری یکی از انواع جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ به شمار می رود.

انواع متد های کاشت پودری عبارتند از: کاشت پودری پایه، کاشت پودری میکس، کاشت پودری هلویی، بیبی بومر و … در متد کاشت پودری از پودر اکریلیک (با انواع رنگ) و لیکوئید به ساخت لایه ای مقاوم از ترکیب این دو ماده پرداخته شده و با استفاده از پرایمر در زیر سازی ناخن و سوهان کشی های متفاوت در سطح کاشته شده می توان استحکام و همچنین شکل زیبای ناخن ها تضمین نمود. کاشت ناخن پودری یکی از پر کاربردترین و مقاوم ترین و جدید ترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ می باشد.

۲ – متد کاشت ناخن ژله ای:

مورد دیگری که در لیست جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ قرار می گیرد، کاشت ناخن ژله ای است. در این روش با استفاده از سه لایه به نام های بیلدینگ ژل، فینیشینگ ژل و تاب شاین به ساخت لایه ای شیشه مانند و مقاوم در سطح ناخن ها اقدام می شود. بعد از هربار ژل زدن باید ناخن ها را در دستگاه uv قرارداده و در انتها به وسیله مواد کلینر، حالت چسپندگی آن را از بین برد. دوام این کاشت ناخن حدودا دو هفته بوده و برای مناطقی که رطوبت هوای آن زیاد است، توصیه نمی شود.

کاشت ناخن ژله ای به عنوان جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد.

 ۳ –  متد کاشت ناخن قالبی (دوآل)

این کاشت را هم می توان جزء جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ دانست. این کاشت توسط قالب هایی با سایز طبیعی ناخن انجام می گیرد. به این صورت که مقداری از مواد کاشت ناخن را در قالب گذاشته و روی صدف ناخن قرار می دهیم و بعد از چند ثانیه قالب را از روی مواد ناخن جدا می کنیم.

چون این متد دوام زیادی نداشته و احتمال هواگیری و شکسته شدن آن زیاد است، در بین خانم ها طرفدار زیادی ندارد. با این وجود در لیست جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ قرار گرفته است.

سرعت عمل ناخن کار در این روش بسیار زیاد بوده و می تواند در مدت کوتاهی، ناخن های هر دو دست را بدون نیاز به سوهان کشیدن طراحی کند.

۴ – متد کاشت ناخن با متد فیبر یا گیاهی

یک مورد دیگر از جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲، کاشت فیبر یا گیاهی است که از هرگونه مواد حساسیت زا  اجتناب کرده و تنها با گذاشتن مواد طبیعی به عنوان تیپ که مانند کاغذ های بریده شده است، کاشت ناخن را انجان می دهند. در این روش هم سوهان کشی انجام می شود و هم ناخن ها در دستگاه uv  قرار می گیرند.

۵ – متد کاشت ناخن دیپینگ:

 یکی دیگر از جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲، کاشت ناخن دیپینگ نام دارد. در این متد بدون استفاده از لیکوئید و فقط با پودر و پرایمر کاشت ناخن انجام می شود. روش انجام کار به این صورت است که بعد از آماده سازی و زیرسازی ناخن و استفاده کردن از ضد قارچ باید یک لایه پرایمر به سطح ناخن زده و سپس همه ی ناخن را به یکباره و به صورت عمودی در پودر فرو ببریم. اینکار در چند مرتبه تکرار شده تا ناخن به حجم دلخواه برسد، سپس سوهان کشی انجام می شود.

در واقع علت اینکه این روش هم جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ به شمار می رود همین موضوع است. چرا که چنین راهکاری در روش های دیگر وجود ندارد.

سایر متدهای کاشت ناخن سال ۲۰۲۲

لیست جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ به موارد فوق محدود نمی شود و می توان متدهای جدید دیگری را هم به ان اضافه کرد که برخی از آن ها عبارتند از:

 • کاشت ناخن اکلیلی
 • کاشت موقت یا ژلیش
 • کاشت ناخن آکواریوم
 • سیلک یا فایبر گلاس

تمامی این روش ها جذابیت خاصی داشته و این پتانسیل را دارند که در لیست جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ قرار بگیرند.

جدیدترین متد کاشت ناخن سال 2022 - نگین تاج

نکات مهم در کاشت ناخن ناخن سال ۲۰۲۲

اکنون که با جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ اشنا شدید، لازم است نکاتی را درخصوص کاشت ناخن بدانید. این نکات شامل موارد زیر هستند:

 1. کاشت ناخن حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود. چرا که در غیر اینصورت امکان رشد قارچ و یا عفونی شدن ناخن وجود دارد.
 2. افراد ماهر در این زمینه همواره با جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ اشنا هستند. به همین دلیل حتما باید کاشت ناخن های خود را به این افراد بسپارید.
 3. برای انتخاب فرد متخصص، به نمونه کارهای انجام شده با جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ توسط ناخنکار مورد نظر توجه کرده و ضخامت کاشت و تمیزی طرح را بسنجید.

جمع بندی

در این مطلب سعی کردیم شما را با جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ که در نگین تاج هم ارائه می شود، آشنا کنیم. شما می توانید طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و از ناخن کارتان بخواهید با جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲، آن را روی ناخن هایتان اجرا کند.

 سوالات متداول جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲

۱ – متد کاشت ناخن پودری
۲ – متد کاشت ناخن ژله ای
۳ –  متد کاشت ناخن قالبی (دوآل)
۴ – متد کاشت ناخن با متد فیبر یا گیاهی
۵ – متد کاشت ناخن دیپینگ
 1. کاشت ناخن حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود. چرا که در غیر اینصورت امکان رشد قارچ و یا عفونی شدن ناخن وجود دارد.
 2. افراد ماهر در این زمینه همواره با جدیدترین متد کاشت ناخن سال ۲۰۲۲ اشنا هستند. به همین دلیل حتما باید کاشت ناخن های خود را به این افراد بسپارید.
 1. کاشت ناخن با مواد پودری
 2. کاشت ناخن با مواد ژله ای

دیدگاهتان را بنویسید

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین